Top Channel/ Partizani merr kreun, ndalet në barazim Vllaznia-Teuta, Laçi mund Kukësin

  visualizzazioni 2,157

Top Channel Albania

8 giorni fa

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#TopChannel

Commenti
Pap Kodra
Pap Kodra 3 giorni fa
⭐👊❤️
Vllaznia - Besa,  Finalja e Kupes se Republikës 1972
03:30
Anna Tatangelo - Serenata (Official Video)
2:23
Anna Tatangelo
visualizzazioni 131K
The Greatest Uefa Champions League Goals Ever
12:20
Vllaznia - Partizani: KRONIKE E NJE MASKARADE ARBITRARE
04:55
Anna Tatangelo - Serenata (Official Video)
2:23
Anna Tatangelo
visualizzazioni 131K
Persone con la 104
12:22
Fierik
visualizzazioni 206K
KNIFE IN ARM PRANK 😂 #shorts
0:23
Topper Guild
visualizzazioni 88M
Battute Divertenti
0:48
TIK TOK BEST
visualizzazioni 165K