Kreshnik Spahiu: Kam njohur personalisht 377 themeluesit e PD, sot 376 nuk janë pjesë e PD

  visualizzazioni 18,670

Top Channel Albania

8 giorni fa

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Commenti
charalambos paschos
charalambos paschos Giorno fa
Bravo e meritove nje Sufllaqe hajt shko pastro banjot e Berlinit tashti
Michalis Natsis
Michalis Natsis 3 giorni fa
jurist niku qe ra nga fiku dezertove dhe ike edi si ithone i ikuri dhe i vdekuri jane njesoje
Robin Hood
Robin Hood 3 giorni fa
Spahi sufllaqexhiu
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 4 giorni fa
O kreshnik thuaj vetem nji pjestare te pd qe nuk ka vjedh ne kurriz te popullit qe flet me kopetenca mjafton 1 i vetem permende qe nuk eshte ndyrur ne vjedhje ajo duma qe ke ne krah e ka benc 300 mij eurosh basha ka 3 te tille po ai benci i olldashit sa kushtonte apo pasurija e socjalisteve ku kane te mbaruar duhen te rinje me shkolle dhe te ken bere studimet jashte jo aty ne shqiperi se duke filluar ngamesuesit e korruptuar nuk ja u kane dhene noten me merite po me euro qe ktu fillon korrupsjoni jo nga legenat e partive qofte kush do parti e manjte apo e djathte nji mut jan kan pjelle krimine dhe hajdut keto parti
Bert Piroli
Bert Piroli 5 giorni fa
Gjej ish themeluesit dhe rithemwloni Pd...me statut duhet te ndalohen ish sigurimsat dhe ish komunistat...
ylberi seferi
ylberi seferi 6 giorni fa
KREDHARAKU KENETES SE KARAVASTAS MUND TE NA SPJEGOSH ME QE I KE NJOHUR " 377 " PETRITAT E PARTISE DEMOKRATIK , PSE U LA NE HIJE EDUART SELAMI ,QE PER MUA E SHUME DEMOKRAT ISHTE DHE ESHTE ME MIRI NDER 376 PETRITAT ...
Aleks
Aleks 4 giorni fa
Shif videon qe hodhi topchannel per pd sot edhe e kupton
Power Dinami
Power Dinami 6 giorni fa
Haha 😂😂😂😂 e bere dumen sikur po i behet cici me qendrimin qe mban.
Zenel Saraci
Zenel Saraci 6 giorni fa
Dine 5 fjale dhe bejne politik Politka eshte vizion Politka eshte ndershmeri Berisha dhe Basha nuk ikin se kan frike jo nga populli por nga grupi qe e rrethon
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 7 giorni fa
Me i qarte nuk behesh Kreshnik
Murat Shehu
Murat Shehu 7 giorni fa
POSHTE SALI-ILIRI ME SOJ E SOROLLOP O Sali-Ilir, nuk e kuptoni se jane marre te gjitha masat qe ju te dy t’i dorezoheni drejtesie se pavarur më nga ju? Akoma doni t’i shtoni vetes zullume duke perdorur ata qe u besojne akoma dhe qe jane te lidhur me zullumet tuaja qe ju doni t’i perdorni si mish per topet tuaja? Ju te dy e dini shume mire qe “pushtimi” i NATO-s eshte bere per kete qellim, qe te mos ndodhe qe ju me mercenaret tuaj t’i vini flaken shqiperise me shpresen e nje amnistie per te miren e vendit dhe stabilitetit ne ballkan. Behuni burra dhe jepini fund ankthit qe iu ka kapur qe kur parlamenti futi ne rend te dites reformen e re ne drejtesi qe ju vete u detyruat ta aprovonit. Ok?
Diana Katundi
Diana Katundi 7 giorni fa
Bravo Kreshnik , nje fakt i vertet.Por kujt ja thua morre Zoteri.🙋‍♀️🇱🇷
Paolo pali
Paolo pali 7 giorni fa
Ik te qifte bota rracen
Robin Hood
Robin Hood 7 giorni fa
o spahiu o vegla e poshtme e rames
Durim Xhameta
Durim Xhameta 7 giorni fa
Hahaha pd e kishte liderin eduarte Selamin po' puseni berishen
BRUNILDa Ziu
BRUNILDa Ziu 7 giorni fa
Gjithmon PS ja nxjerr dicka per te fshehur vjedhjet e votave tani ka fut ca demokrate jo te demokracise se vertete te kundervihen te verteteve dhe po kerkojne doreheqjen e Lulzim Bashes harrojn demokratet se ujku ate do qe te haj delet,mos be gabim te japesh doreheqje Lulzim Basha se me gjithe keto vjedhje perseri i morri 60 mandate bravo 👏 Lulzim Basha e anetaret e tu✌️✌️
Violeta Nikolli
Violeta Nikolli 3 giorni fa
O popull a jeni ne terezi votat i fitoj Luli po i vjedhen nuk ka faj luli po lexoni mire voten
Andrea Çobo
Andrea Çobo 6 giorni fa
Vjedhje e votave e thote luli per te justifikuar humbjen luli tha kemi gituar fitorja eshte brenda kutive tani doli qe ka humbur administrimi i zgjefhjeve behet 50 me 50 nga te dyja krahet keshtu komisioneret e pd kane firmosur rezultatet ku qendron vjedhja vetem ne mendjen e lulit qe e urdheron sala
Fabiola Live
Fabiola Live 7 giorni fa
😂😂😂😂😂😂😂 Ps-ja ka futur demokratet te heqin Bashen per te hequr vemendjen ..... E tjeter c'far ka bere??? Sa te zgjuar dhe te afte qekan . Bravo atehere i takon te udheheqin .
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas 7 giorni fa
Po pirdheni PD, e ardhmja eshte LVV!
Aleks Tufa
Aleks Tufa 7 giorni fa
Pse nuk bje drejt I perzun spiunat e saliut
Youtube
Youtube 7 giorni fa
Ne moshen e femijerise kur dikush nuk kuptonte mesimin i thonim, kok derr. Kjo vinte si arsyetim i asaj se e kuptonte problemin , por nuk donte ta kuptonte, qesharake kur e mendon, por keqardhje qe se kupton. Nese je me bashen je me griden, nese nuk je me bashen ne jemi per ndryshimin. Partia demokratike ka vetem siglen demokratike, por eshte pari e komunisteve qe te vrasin e percajne per hater te sekretarit te partise.
Agim Hoxha
Agim Hoxha 7 giorni fa
Bravo Spahiu bravo
JUVE MILAN 0-3 - Parodia Pirlo
3:04
Gli Autogol Extra
visualizzazioni 87K
Ermal Meta - Uno (Official Video)
3:55
ErmalMetaVEVO
visualizzazioni 90K
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
visualizzazioni 77K
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 90K
JUVE MILAN 0-3 - Parodia Pirlo
3:04
Gli Autogol Extra
visualizzazioni 87K
Ermal Meta - Uno (Official Video)
3:55
ErmalMetaVEVO
visualizzazioni 90K
LOL: Chi ride è fuori | Aftershow
50:48
Amazon Prime Video Italia
visualizzazioni 4,2M
RKOMI TAXI DRIVER [REACTION]
15:59
ilMasseo
visualizzazioni 147K
Dérapages - Saison 2 - Episode 17
39:40
BuzzStudios
visualizzazioni 369K