Ke frikë nga Armando Duka? Andi Lila: Ai është hero... - Procesi Sportiv, 3 Maj 20212

  visualizzazioni 1,894

Top Channel Albania

8 giorni fa

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ProcesiSportiv#TopChannel

Commenti
Rex Satanas
Rex Satanas Ora fa
Injorant lila
Tik Tak
Tik Tak 6 giorni fa
Lila nje cop injoranti qe mbeshtet 7 x 7= luli e di
Petros Sakka
Petros Sakka 6 giorni fa
o lil o gomar cfar leke do ti . futbollist fshati . e ndrite ti . o kok me qoshe
Niko FR
Niko FR 7 giorni fa
gjithmon injorantet i japin gojes shum e kot, ata nuk e kuptojn sa te neveritshem jan per shikuesit. Rrespekte per Redi Jupin dhe Erion Bogdanin qe mbajn nivel e edukat qytetarie, jo si servili injorant Andi Lila qe qesh kot si budallai ne studiot sportive.
piro k
piro k 7 giorni fa
Ka folur Sinemati sa here per Duken . Ky Lila qenka idiot eshte njeri politik,sdua ta degjoje me ??
rodla Aldor
rodla Aldor 7 giorni fa
I ke dhen dhe Ilir Sulit o Fidel Castro
Robin Hood
Robin Hood 7 giorni fa
o lila mos u merr me ylla komunist se kto per me majt ligjerata e me mashtru
R.L
R.L 7 giorni fa
Ik o bq se prej dukes ke lujt n kombtare
AUTOGOL CARTOON - Mourinho alla Roma
4:34
Gli Autogol
visualizzazioni 717K
Anna Tatangelo - Serenata (Official Video)
2:23
Anna Tatangelo
visualizzazioni 131K
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 90K
Austria 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:32
Scenic Relaxation
visualizzazioni 627K
AUTOGOL CARTOON - Mourinho alla Roma
4:34
Gli Autogol
visualizzazioni 717K
Anna Tatangelo - Serenata (Official Video)
2:23
Anna Tatangelo
visualizzazioni 131K
Wellerman // Meme(MLB) // GachaLife // Royal AU
0:41
Miracle_ blossom
visualizzazioni 2,5M
BUON COMPLEANNO CHIARA! ❤️ - The Ferragnez Family 7/5/21
4:37
IG STORIES The Ferragnez
visualizzazioni 38K
BARABULA - Fortune
0:22
BARABULA
visualizzazioni 13M