Grida Duma pyet ata që kërkojnë dorëheqjen e Bashës:Çfarë kontributi dhate ju ne zgjedhjet e fundit?

  visualizzazioni 6,642

Top Channel Albania

7 giorni fa

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Commenti
beciri28
beciri28 2 giorni fa
Basha ik....
Nat Nat
Nat Nat 3 giorni fa
Fukin loser
Nat Nat
Nat Nat 3 giorni fa
Grida hape kraun bittte
Andrea Çobo
Andrea Çobo 4 giorni fa
Gridare gridare servile lulit
Michalis Natsis
Michalis Natsis 4 giorni fa
pyetja per dumen eshte kur endjen pergjegjsine kur evotuan dje qeiken nga parlamenti apo sot
Zhaklina11
Zhaklina11 4 giorni fa
Kjo po e merr ne balle per lulin
Kastriot Mekuli
Kastriot Mekuli 6 giorni fa
Basha nuk jep dorheqjen kurr aty do ekemi dhe 12 vjet opozit
Michalis Natsis
Michalis Natsis 6 giorni fa
sa kontribut keni dhene ju si grida ne pd cfare kishit ne dore juve populli ju dha voten dhe ju dolet nga parlamenti , dhe ju ka fain rama,i late te gjita pushtetet dhe fain e ka rama,ju skeni j faj kerkoni te vetja ne fillim,a ka demokraci ne partine tuaj a eshte moderuar partia juaj dhe ka nje program te qarte politikoekonomikqe te qeverise vendin mesa shikojme nuk keni dhe politi kisht nuk dinite artikuloheni,secili ka koken e tije mbi supe meduket se ju keni te bashes,.
Jorgo Kostadini
Jorgo Kostadini 6 giorni fa
Grida je jashte realitetit
lois turkeshi
lois turkeshi 6 giorni fa
👏🏻👏🏻
nanuk jakso
nanuk jakso 6 giorni fa
Imagjino po te jene ne qeveri kta 🙈🙈🙈
ylberi seferi
ylberi seferi 6 giorni fa
SHOQJA GRIDA ,EDUART SELAMIN NJE NGA KRIJUSIT E PARTIS DEMOKRATIKE ,PSE E LATE NE HIJE FOLI EDUARTI NE KUVENDIN E PD ,KU DEKLAROJ DO SHKAS ME SHUME ME " KAKAMIN " BASHA DHE ASHTU NDODHI . I JEPNI PD DHE POPULLIT DEMOKRAT INTELEKTUALIN * EDUART SELAMIN * THEMELUSIN E PD ,PERNDRYSHE KUPOLA E PD DO NA HAJE " ATE QE S,THUHET " NE POPULLIT DEMOKRAT DHE NUK DO SHIHEMI ME NE SY ME NJERI TJETRIN ....
Durres Durres
Durres Durres 6 giorni fa
Po ca e ftoni kte mor aman ca e ftoni, kjo femer ska pa nji dit pun me sy vetem ka bredh nga krevati ne krevat. Ca e mbani si zonje te madhe, pse skeni rrespekt per vete o dritrshkurter.
erdogan ramadani
erdogan ramadani 6 giorni fa
oj grida po cka do te thot zotat nese besoni ne zotat ather cfer pret ty me i fitu zgjedhjet po ti as fe nuk ke cka folen mori e mjer
mengugreg
mengugreg 6 giorni fa
Fajin se ka Basha po Rama qe shrytezon shtetin edhe ne qe na mbyti me qmime karburant drita e uj per mua Rama esht super hajdut
Katie
Katie 7 giorni fa
Zhgenjimi juaj eshte se mprehet thika e pirunj mbi nje pjate bosh. Ishit te sigurt se do fitonit jo se keni popull mbas vetes, por sepse llogaritet 8 vjecarin dhe as ne endrrat e juaja me te keqija se kishit menduar nje mandat te 3-te. Ti dole duke ju lepi Bashes kete here qe se kishe bere kurre dhe prandaj ishe e rrespektuar. Tani je thjeshte si gjithe te tjeret e partise tende. Sa keq qe sju dolen llogarite!
Bubble Day
Bubble Day 7 giorni fa
Flitni moj shqip “edhe që duhet te jep dorheqje Basha duhet dhe pik “
Klid Oo
Klid Oo 7 giorni fa
Ti ca kontributi ke dhen, i ngre mikun antarve PD se per gje tjeter te rruan bolet
Gilbert Kasnija
Gilbert Kasnija 7 giorni fa
Thuaj ndonje fjale o Hila trimi,, thuaj ndonje fjale o gomar i kuq ....... hahahahahahaaajjjaaahahaaa
black & white
black & white 7 giorni fa
Kto kan hallin e Bashes Jo te shqiperise
Petros Sakka
Petros Sakka 7 giorni fa
ti humbe ne zgjedhje
Mariglen Bici
Mariglen Bici 7 giorni fa
Po ku e gjen etiekn ti moj femer plereeee Pse do vdesin shqiptaret se nuk erdhe ti ne pushtet miiii ikkkk moj femer plereee qe se konsideron fare jeten e njerezve ikkkkk
Isuf Maci
Isuf Maci 7 giorni fa
oo Grita Kure fitore me ty nuk ka PD e me shum si ju ne PD
Tropoja 4ever
Tropoja 4ever 7 giorni fa
I hengsh mutin Grides dhe mua
Eri Vlore
Eri Vlore 7 giorni fa
Ik moj mashtruese per ty dhe salinjin behen mbledhje ne pd humbse e paskrupullt ju do e coni pd si dulja si dash shehi legene
good day
good day 7 giorni fa
Grida , s'te vjen turp per kete pergjigje? Ka norma demokracia. Duhej ti dije qe nga shkolla ...por mesa duket xhepi dhe dijet jane ne konflikt.
Cappo Cappoo
Cappo Cappoo 7 giorni fa
@Tropoja 4ever eshte ndonje sufllaqagji mos u mer me ta
Tropoja 4ever
Tropoja 4ever 7 giorni fa
Ik o legen , ti do flasesh per norma demokracie ne nje vend ku blihesh me 20 mi lek si prostitut per nje vote .
Race Highlights | 2021 Spanish Grand Prix
7:01
FORMULA 1
visualizzazioni 3,1M
Amici 20 - Giulia - Jerusalema
1:13
Amici di Maria De Filippi
visualizzazioni 2,4M
Race Highlights | 2021 Spanish Grand Prix
7:01
FORMULA 1
visualizzazioni 3,1M
Amici 20 - Giulia - Jerusalema
1:13
Amici di Maria De Filippi
visualizzazioni 2,4M
REAZIONE ALLE MIGLIORI ANIMAZIONI DI FORTNITE!!
15:42
CaptainBlazer
visualizzazioni 106K
SCHERZI DA PROVARE IN CLASSE! || Guerre di Scherzi su 123 GO! GOLD
14:16
QUANTO ABBIAMO SPESO PER L’UFFICIO FINORA?
23:31
iNoobChannel
visualizzazioni 197K
Tik Tok di Gianluca Me.
0:42
personaggi famosi
visualizzazioni 178K