Breaking | NATO përzgjedh Shqipërinë për stërvitje, komenton Kodheli dhe Goxhaj | Top News

  visualizzazioni 1,287

Top Channel Albania

8 giorni fa

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.
Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota.
Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Breaking#TopChannel#TopNews

Commenti
Albania Ilirian
Albania Ilirian 6 giorni fa
Ca perfiton asgje se lat nam.
⚽️ LA MIA PRIMA PARTITA 11 VS 11
12:25
ZW JACKSON
visualizzazioni 217K
Canthology
3:50
Caparezza - Topic
visualizzazioni 118K
Niko Pandetta & Andrea Zeta - Lady (Official Video)
2:48
NADA (feat. Guè Pequeno, Capo Plaza, Pablo Chill-E)
3:24
DJ Tayone - Topic
visualizzazioni 131K
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
visualizzazioni 982K
Sci-Fi Short Film “FTL" | DUST
14:43
DUST
visualizzazioni 16M
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
⚽️ LA MIA PRIMA PARTITA 11 VS 11
12:25
ZW JACKSON
visualizzazioni 217K
Canthology
3:50
Caparezza - Topic
visualizzazioni 118K
Niko Pandetta & Andrea Zeta - Lady (Official Video)
2:48
NADA (feat. Guè Pequeno, Capo Plaza, Pablo Chill-E)
3:24
DJ Tayone - Topic
visualizzazioni 131K
Dérapages - Saison 2 - Episode 17
39:40
BuzzStudios
visualizzazioni 369K
Marvel Studios celebra i film
3:10
Marvel Italy
visualizzazioni 180K
TRUCCO IL MIO FIDANZATO! Parte 2
10:01
Vincenzo Tedesco
visualizzazioni 77K