Spahiu: Në shtator PD futet në Parlament, PS e disavantazhuar nga votat e pavlefshme

  visualizzazioni 25,380

Top Channel Albania

8 giorni fa

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Commenti
Erjon Vokri
Erjon Vokri 5 giorni fa
Komisjoneret e pd shumica kan qen te shitur
Vladimir Koti
Vladimir Koti 6 giorni fa
Sakt si jurist, argumentat juridike te mbeshtetura me fakte dhe Prova.Komenti I Kreshnikut shkelqen!
Tom Sufaj
Tom Sufaj 6 giorni fa
Spahiu ti gjykon, si struci me kok ne thes👎👈🏿
Vali Picari
Vali Picari 6 giorni fa
Zonja Duma PD humbi nga njerez si puna jote e saliani e xhelal meziu qe nuk duhet ta shkelin komen ne parliament e keni diskrititu PD mos bo si e cmenme se le nom
rage mp3
rage mp3 6 giorni fa
Ps mori më shumë vota se pd bashk me të gjitha partitë parazite ..
Tane Valisi
Tane Valisi 6 giorni fa
Kjo nuk ka edukat njerzit folin kjo rri ne telefon tu mor fjalet çar te thot 🤧
Aldo Shehi
Aldo Shehi 6 giorni fa
Si gjithmon i. Sakt spahiu bravo.nuk.ka.gje.me te mir kurargomentat jepen te sakta. Vlen per. Te gjith edhe njeher. Bravo
Geti Xarbo
Geti Xarbo 6 giorni fa
Ik ti spiun o qen bir qeni
Hat Ashiku
Hat Ashiku 6 giorni fa
IK OSPIUNI. I EDIRAMES
Edmond Hilviu
Edmond Hilviu 6 giorni fa
Spahiu i sakte.
aladin
aladin 6 giorni fa
grida te qafsha , je bere si dhi e zgjebosur, kushedi se cheq te besh para tani, ka kodosha plot qe kane pare te madhe, ti nuk i kthen kurrizin kollaj, hahahahaha...
aladin
aladin 6 giorni fa
z. duma-shqina qenka cakerdisur fare, e paskan leshuar frenat.
Asim Zenelaj
Asim Zenelaj 6 giorni fa
Respekte je i pa kapshem inteligjent
Dritan Bajraktari
Dritan Bajraktari 6 giorni fa
Te lumtë goja kreshnik
Sooso Ssfra
Sooso Ssfra 7 giorni fa
Spahiu je nji sahanlepires I kohes sepse nuk keas mendje dhe as asnji lloj Eksperienc ne politik .
Luli Ymeraj
Luli Ymeraj 7 giorni fa
Bravo spahiu esht e vertet
KøLī køl
KøLī køl 7 giorni fa
BASHA NUK NJEF ZGJEDHJET OPOZITA FILLON PROTESTAT SHQIPËRIA SHKON NÊ MOSBINDJE CIVILE KAQ KRESHNIK SAHANI APO SPAHIU SI E KE TI
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 7 giorni fa
Spahiu je shum i sakte...👏👏👏
Niko
Niko 7 giorni fa
Nuk i heq asnjë presje argumentave . Qartë edhe saktë.
lepur li
lepur li 7 giorni fa
Kot lodhe she me baxhell si Grida qe se ka mendjen Te votat Po si te ngrej kembet me Salinianin. Tani ajo se njeh resultarono se kane humbe dhe sduan ta pranojne
Dejv 123
Dejv 123 7 giorni fa
Shum e vertet edhe vet demokratet e din kete qe mosha e tret votojn me shum ps dhe ata kan gabuar me teper ne fleten e votimit gjithashtu komunitetet te cilat kan probleme dhe nje pjes e shteses se ulet qe ne disa raste nuk din te lexojn llogjika te shpie qe keto vota jan per ps dhe jo per pd dhe demokratet e dinin kete gje tani justifikime kot diferenc 150000 vota
ariana pertena
ariana pertena 7 giorni fa
I sakte Spahiu, bravo 👏👏👏
Durim Vrenozi
Durim Vrenozi 7 giorni fa
Ne kemi votuar me deshir per PS dhe gjithe fisi jon se shikojm pune e ber nga Edi dhe jemi te kenaqur.
s h
s h 6 giorni fa
O po' te kontrollen i video e votave, dhe kaq, te rinumrohen prap, eshte e drejt te rishikohen.
Robin Hood
Robin Hood 7 giorni fa
hajde degjo prallat me mbret nga spahiu
Andixn
Andixn 7 giorni fa
Bravo Spahiu
Flat Earth
Flat Earth 7 giorni fa
Jam demokrat ne binjen time dhe e dua demokracin. Njeriu duhet te jet i hapur, 30 vite i vjellen, i vjellen i vjellen bodh ma me kyt skem te gabuar. Hyre ne fushe luaj qe te bash gol, nerast se nuk dine te bash gol prenu humjen. Sepse kjo ështe fermula e humsit.
DIJAR ISLAMI
DIJAR ISLAMI 7 giorni fa
Ju gazetaret a skeni turpe te organizoni debat per votat e vjedhura,ksaj radhe edhe aj qe eshte i denuar per gjithe jeten eshte frigu te vjedhe nje vote,leni kta debate 150.000 mij vota me shume,ki eshte vullneti i sovranit IKNI IKNI IKNI sju don populli 2 vjet keni pushu jasht parlamentit,kta kan punu edhe morren rezultatin
Gusti Gusti
Gusti Gusti 7 giorni fa
Bravo spahiu..argumenta qe i bon gjith populli..!!
Bowie Vincent
Bowie Vincent 4 giorni fa
@Jaxtyn Rudy definitely, been using flixzone for years myself :)
Jaxtyn Rudy
Jaxtyn Rudy 4 giorni fa
Pro trick: watch series at Flixzone. Me and my gf have been using it for watching loads of movies these days.
Festim Kertusha
Festim Kertusha 7 giorni fa
Kush. e. don. PD. Vec. Vodhen. Pronat Shkaterun. Kombin. Ushtrin Jan. Plerat. Kombetar Iku.koha.PD..nuk.eshte.parti.e.djathte. Duhet.nje.parti.e.djathte.konkurence me.PS 🇦🇱🇺🇸🇹🇷
Trip cosi
Trip cosi 7 giorni fa
🇦🇱👍
old castle
old castle 7 giorni fa
Po ne rastin kur OSBE nuk i njeh zgjedhjet , kush ligj e thote qe zgjedhjet nuk njihen !? Asnje ligj nuk e thote, mirepo kujt ja mban ti njohi zgjedhjet kur OSBE nuk i njeh !?? O Kreshnik , po Marksi dhe Lenini te vijen anash tyj per komunizmin e thelle qe ke o derreshuari ti .
Dejv 123
Dejv 123 7 giorni fa
Ne syt e nderkombetarve keto jan zgjedhjet me te pranuara ndonjeher keshtu qe nuk ka kuptim zgjedhjet jan pranuar edhe nga pd thjesht nuk duan ta pranojn humbjen kan 150000 vota diferenc nuk ka logjik po e pranoi luli humbjen i bie te jap dorheqjen prandaj nuk e ben pd nuk ka patur shpresa per me shum vota e kan then edhe vet ata te pdse por duhen futur edhe aleatet se ata kan sjell disi nje ritje
Eduart Kongjinaj
Eduart Kongjinaj 7 giorni fa
Analiza shume te sakta. Bravo spahiu.
Artur Kananaj
Artur Kananaj 7 giorni fa
Ky spahiu pse svjen tek rilindja se qeka me i mir se spiropali
Durim Xhameta
Durim Xhameta 7 giorni fa
@Sander Lilo vertete po duket pake si spiune
Sander Lilo
Sander Lilo 7 giorni fa
@Durim Xhameta motivi qe nuk kthehet?
Durim Xhameta
Durim Xhameta 7 giorni fa
Eshte arratisur ka frike me ardhe ne shqiperi
Sami Balla
Sami Balla 7 giorni fa
Lodhu kot..ti.po keta jan jisoj..edhe gazetaret...pse gjithmone qorra jan jezit..e pd.qe viedh Rama ketyre.kazetaret..e politikanet..i biwn fyellit me je vrim..i lumte qe viedh..po ju ngelet ka dhjet vjet ..qe ju vjedhin...
Youtube
Youtube 7 giorni fa
Ymeri Me keta njerez qe mbasi humbin dhe pastaj nuk pranojne ate qe ne drit te diellit eshte pare, edi rama do t’ju mbaje ne opozite te perhereshme.
Antonio testarosa
Antonio testarosa 7 giorni fa
Mos debato kot me keta s marin vesh nuk duan e nuk e besojne dot qe njerezit i kane dhene ate qe meritojne..e jane zgjuar kane hapur syte e mendjen keta llapin kot na e keqja qe kane ne bark per te vjedhur leket e shqiptareve.
Gjuran Baci
Gjuran Baci 7 giorni fa
Me duket se i ditke kto gjera me mirë se Duma ajo po habitet me çfarë Po i tregon. Eshte bere pishman që ka shku ne emision
The People Versus Rosa Chemical
4:33
Noisey Italia
visualizzazioni 193K
Elon Musk Monologue - SNL
5:36
Saturday Night Live
visualizzazioni 6M
AUTOGOL CARTOON - Mourinho alla Roma
4:34
Gli Autogol
visualizzazioni 717K
The People Versus Rosa Chemical
4:33
Noisey Italia
visualizzazioni 193K
Elon Musk Monologue - SNL
5:36
Saturday Night Live
visualizzazioni 6M
AUTOGOL CARTOON - Mourinho alla Roma
4:34
Gli Autogol
visualizzazioni 717K
RISPONDIAMO ALLE VOSTRE DOMANDE!!
9:55
Me contro Te
visualizzazioni 558K
COMMENTI MALEDETTI Che Ti Lasceranno Senza Parole
9:18
Global Scream - Ratorix
visualizzazioni 258K