Andi Lila përballë Fidel Yllit, plas debati për sportin dhe politikën - Procesi Sportiv, 3 Maj 20212

  visualizzazioni 10,388

Top Channel Albania

8 giorni fa

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ProcesiSportiv#TopChannel

Commenti
Rex Satanas
Rex Satanas Ora fa
Lila injorant dhe i neveritshem.Ska person me mbi 15 iq qe te jete dakort me kto qe thote ky gomari
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Giorno fa
1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💔💔💖💝💗❤❤
Qesh me te madhe
Qesh me te madhe Giorno fa
E harruan njerezit qe andi Lila ishte heroi shqiptarve kunder Serbit.fack you serbi
Qesh me te madhe
Qesh me te madhe 2 giorni fa
Andi lila eshte heroi jone
M P
M P 4 giorni fa
O rrocke o Andi
M P
M P 4 giorni fa
O Lilaaa o idiot nderkombetar
acs klo
acs klo 4 giorni fa
Ku i gjejne keta muxhahajdinet si puna e ketij Liles se nuk e kuptoj. Kavajen, rrogozhinen, peqinin dhe cdo territor Shqiptar me shume muxhahajdine une them tja japin Serbise edhe Serbia te heqe dore nga Kosova.
old castle
old castle 4 giorni fa
Kullat Fidel , kullaaaaaaaaaat .
Dori Dorian
Dori Dorian 4 giorni fa
morali nuk duhet te lejonte te merje pjes dhe me PD
Tili Cjap
Tili Cjap 5 giorni fa
O lila.mos humbe respektin e shqiptarve
Berat Ramadani
Berat Ramadani 6 giorni fa
O Andi Lila nen sa ja me Armando Duken asni lesh sje edhe ty
Anna Anushi
Anna Anushi 6 giorni fa
O lila meru me futboll lere politiken se le nam 🤮🤮🤮🤮 nuk ngele dalje tv pa u treguar demokrat sikur ça te duket vetja se edhe si futbollist e ndrite shume ne fakt edhe tani do ndrisesh politiken 🤮🤮🤮
Artur Fier Londer
Artur Fier Londer 6 giorni fa
Jan ivestur kaq miljon euro thot, dhe ku jan ivestimet ? Sporti shqiptar eshte si mos me keq ne te gjitha aspektet, nuk me intereson fare politika po na keni car trapin me keto krahasime . Beni ivestime o plera boll vodhet
neri tani
neri tani 6 giorni fa
pyetja me me vend qe kam degjuar tek procesi nga Gezimi: pse futbollistet nuk duan ndryshim ne federat po duan ndryshim ne qeveri?
Engjellushe Collaku
Engjellushe Collaku 6 giorni fa
Ti ske lidhje fare me Lilen. Ti ke mar leje per pallate dhe jo Andi, ti ke paguar per te bler zgjedhje dhe jo Andi. Andi e ka ber vendin ton te jet krenar me xhestin e tij ne Serbi spo kombetaren per her te par ne Europian. Ti ske fare me lidhje me Andin. Andi ktu jeton dhe pret te behet me e mira per kte vend dhe jo si ti qe familjen e mban ne Amerik dhe vet ri ktu e ben lek me PS
Antoine Keta
Antoine Keta 6 giorni fa
Po prandaj ka shku pd ne kte terexhe nga qe vin kok trsh si ky lila
denis luke
denis luke 6 giorni fa
E ndriti me futbollin ky dhe kerkon te zbardhi politiken. Po shko morr cun me gjithe te qarat e tua
Fatmir Dernova
Fatmir Dernova 6 giorni fa
Gjuha me sportive në botë arabisht 😂😂😂 o Manush o mavri po nuk është arabisht po rusisht o tope 😂😂😂
Fatmir Dernova
Fatmir Dernova 6 giorni fa
03:56 O Lile kaqoli po viti ka 365 ditë jo 356 ditë apo 6x7=49 😂😂😂
ot ot
ot ot 6 giorni fa
Bravo Lila.
Tik Tak
Tik Tak 6 giorni fa
Ik o lila per koken tende
Leone Le
Leone Le 6 giorni fa
Waaaaawwww Waaaaaaaawwwwww Waaaaaaaaaaawwwwww Ky Andi Lila me tvërtetë qënka kokra e injorantit dhe duheshkan 7 gabele për ta mundur llapaqenin.As nuk ja paska haberin dhe nuk lidheshka gjëkundi nga ana e formimit dhe këtu na bënka të zgjuarin. Imagjinoni këto lloj debilash dhe injorantësh në parlamentin shqiptar 😱😱😱😱😱
Adriatik Dybeli
Adriatik Dybeli 6 giorni fa
Ky Lila hiqet si kristiano ronaldo po pas janina ke lujt o vk
telekomanda 84
telekomanda 84 6 giorni fa
Lila, fitoi PS ne Kavaje,..Grida premtoi se nese fitonte PS ne Kavaje do dorezonte mandatin! Mbani premtimet! Edhe lere politiken, se e kuptojme te gjithe qe je aty per ndonje llokem, nuk ke faj se keshtu ndodh kur per idhull ke Fidelin! Kujtoni se na hidhni hi syve, e vetmja arsye pse ndiqet ky emision, jane kronikat, se te gjithe per llokma keni dale!
Erikens Hysolli
Erikens Hysolli 6 giorni fa
Beavo Andi Lila! Ke folur shume drejte! Tani vetem FSHF ju ka mbetur morrave te kuq!
telekomanda 84
telekomanda 84 6 giorni fa
Vllai i Dukes(Agron Duka) eshte aleat i Bashes, ma shpjego pak!
Niko FR
Niko FR 7 giorni fa
gjithmon injorantet i japin gojes shum e kot, ata nuk e kuptojn sa te neveritshem jan per shikuesit. Rrespekte per Redi Jupin dhe Erion Bogdanin qe mbajn nivel e edukat qytetarie, jo si servili injorant Andi Lila qe qesh kot si budallai ne studiot sportive.
Gentian Tola
Gentian Tola 7 giorni fa
vetem per komentet ,komentet qe i bon me shpir duhet me e respektu. o lila
Fredi ruci
Fredi ruci 7 giorni fa
E Ken bo sportin parti Ku ka shku shqipria 😔😔😔
Petroi guraj
Petroi guraj 7 giorni fa
lila nish je
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 7 giorni fa
Me gjithe respektin per zotin Ylli por nuk ka justifikime per menyren si menaxhohet sporti ne Shqiperi. Ai permend aty 1 ose 2 ligje ne 30 vjet dhe e quan arritje te jashtzakonshme. Zoti Ylli te gjithe e dime ne cfare gjendje ndodhet sporti ne Shqiperi. Keni punuar por nuk genjehet populli me 2 stadiume. Ne Stadium jepet shfaqja por ne ambjente sportive lind talenti. Po beni aeroporte por nuk ka rruge. I beni punet mbrapsht. Ndjej keqardhje per te rinjte e talentuar te cilet nuk kane ku ushtrojne talentin e tyre. Une jam gjithmone me frymen e re dhe Shqiperia duhet te ndryshojne cdo vit e me mire.
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 6 giorni fa
@I D E pe reagimin e Fidelit kur foli Sinemati. Qendra sportive qe kthehen ne pallate. Me kujtohet kur jetoja ne Tirane e kishim te veshtire te gjenim nje fushe te luanim futboll. Edhe ato pak qe ishin e gjendje mizerabel. Rriten femijet duke luajtur para lagjes me porta guri. Lum privati mor mik se per shtetin Shqiptar ngel mes kater rrugeve.
I D
I D 6 giorni fa
Nuk jane 2 por 4 stadiume nderkombetare Shkodra,Elbasani, Stadiumi kombetare ne Tirane dhe po mbaron ai i Kuksit. Menaxhimin e sportit nuk e ben qeveria por federatat. Mos degjo Lilen se ka qene idiot edhe kur luante futboll edhe tani qe e ka lene.
Kliti Mt
Kliti Mt 7 giorni fa
Lila nuk eshte I formuar
Sokol Dosku
Sokol Dosku 7 giorni fa
Bravo Lila
Astrit Vrapi
Astrit Vrapi 7 giorni fa
Po ky lilua me top kalozur ky se ca fluturon hajet
M you
M you 7 giorni fa
lila je i trash shko lexo dhe degjo
hey hey
hey hey 7 giorni fa
Andi lila simboli injorances
LIBERATO - E TE VENG’ A PIGLIÀ
3:57
LIBERATO
visualizzazioni 415K
Niko Pandetta & Andrea Zeta - Lady (Official Video)
2:48
Highlights Fiorentina vs Lazio 2-0 (Vlahovic 2)
3:53
ACF Fiorentina
visualizzazioni 53K
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 90K
Opinion - Debati Nano - Berisha (31 janar 2002)
2:13:29
RTV Klan Arkiv
visualizzazioni 476K
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 8, Sezoni 35, 9 Maj 2021
1:58:22
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
visualizzazioni 921K
LIBERATO - E TE VENG’ A PIGLIÀ
3:57
LIBERATO
visualizzazioni 415K
Niko Pandetta & Andrea Zeta - Lady (Official Video)
2:48
Highlights Fiorentina vs Lazio 2-0 (Vlahovic 2)
3:53
ACF Fiorentina
visualizzazioni 53K
CHI RIDE PERDE CHALLENGE | GIANMARCO ZAGATO
8:41
Gianmarco Zagato
visualizzazioni 140K
Stardust House
0:25
Ele Shares
visualizzazioni 47K
BUON COMPLEANNO CHIARA! ❤️ - The Ferragnez Family 7/5/21
4:37
IG STORIES The Ferragnez
visualizzazioni 38K
Felicissima sera - Il bacio di Laura Chiatti e Amedeo
1:22
Mediaset Play Infinity
visualizzazioni 157K