Top Channel/ PD nuk do i njohë zgjedhjet, Basha: Mblidhni prova për të faktuar krimet elektorale

  visualizzazioni 3,945

Top Channel Albania

8 giorni fa

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#TopChannel

Commenti
Klaudio Malaj
Klaudio Malaj 6 giorni fa
NA PLASI RAKI
AD
AD 6 giorni fa
🤦‍♂️
sokol ahmetaj
sokol ahmetaj 6 giorni fa
Mblidhini ju provat se une do fle cik
olgert
olgert 6 giorni fa
Socialist jam ..por nuk dua qe ne 2025 t fitoj e majta se shkojm per lesh..por ama edhe 1 si lylushi nuk votohet.plasteline e familjes berisha..i thom qesh, qesh dhe luli,,i thon nxirr dhemben .ben luli si i forte.Un jam per Agron Shehajn per Opoziten..njeri qe si thot dot kush i korruptuar .sepse cdo gje e ka te veten .ai do e bashkoj te djathten si ne jug ashtu dhe n3 veri.jam i bindur
Renato Resuli
Renato Resuli 6 giorni fa
Rama mbret 😅🤦‍♂️🤷‍♂️
Juli Jazaj
Juli Jazaj 6 giorni fa
Me kete kryetar pd ska per te fituar kure ky nuk eshte per te drejtuar shqiperin
Gon Dibrani
Gon Dibrani 6 giorni fa
Dhe 8 vjet tjera ti kerkon fitore kurr nuk fiton oj Lule oj kacavid pa bisht
adhurim.shehaj 16.12.61
adhurim.shehaj 16.12.61 6 giorni fa
Basha thote se PD,ja do vazhdoje deri ne fitore 😁😂😂. ,,, Do mari edhe Zaho nja tre mandate mbas 40 vjetesh ,kurse Basha do vazhdoje te jete ne opozite !
Michalis Natsis
Michalis Natsis 6 giorni fa
luli PD po e con drejt shkaterrimit me urdherin e sales .po mos njohjen e zgjedhjeve partia demokratike do te shkaterrohet perfundimisht.dhe te shkoje ne zgjedhje te reja kunder vullnetit te sovranit.sa te jete luli sala duma.pd snjehere nuk i fiton zgjedhjet.ponuk u rinovua pd nuk fitonka ngelu ne konceptin e kohes se nastradinitqeme biznesin enaftes ne serbi tradhetaret ekombit .
Ego -
Ego - 6 giorni fa
O lulush e di ate pirth te shfryhesh Populli votoj dhe ti nuk ke per te fituar kurr Dhe nje her qe fitove bashkin e tiranes fal flor hoxhes qe i vodhi e ti dha ty se ti e din shum mir qe nuk fitove
Kujdesi Hoda
Kujdesi Hoda 6 giorni fa
Po po ke 8 vjet qe thu beteja vazhdon deri ne fitore
Paul Mccartney
Paul Mccartney 6 giorni fa
Popull demokrat si beson ma Lulit, ka ik per lesh
JUVE - MILAN 0 - 3 FIGURA DI MERDA MONDIALE. VERGOGNA
5:08
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
visualizzazioni 77K
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 90K
JUVE - MILAN 0 - 3 FIGURA DI MERDA MONDIALE. VERGOGNA
5:08
Le MIGLIORI CLIP di APRILE 2021 di Dario Moccia
16:25
REACTION ALLA CASA PIU' COSTOSA AL MONDO (MEZZO MILIARDO)
10:11
QUANTO ABBIAMO SPESO PER L’UFFICIO FINORA?
23:31
iNoobChannel
visualizzazioni 197K
MANTIDE predatore finale - SCIENZA BRUTTA
41:28
Barbascura X
visualizzazioni 1M
Scambio Di Mamme / 20 Situazioni Divertenti
10:05
WooHoo WHOA Italia
visualizzazioni 77K