Open - 'Opozita në udhëkryq', debate të forta mes Dumës, Kikisë, Abilekajt, Hilës dhe Spahiut

  visualizzazioni 46,478

Top Channel Albania

8 giorni fa

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Commenti
Arben Abazi
Arben Abazi Giorno fa
Nuk jeni Paparac por Parazit.
Arben Abazi
Arben Abazi Giorno fa
PD ti bëhet mirë se nuk e ka luftuar Komunizmin fare. Dhe këto gurë po i bien në kokë
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa Giorno fa
Epo gazetare me nivel 0 nuk kam pare, mjafton 3 minuta ta ndjekesh dhe ja ve vizen pergjithmon. Si nuk ka nje gazetar-drejtues qe te te terheqi per ta ndjekur. O Zot sa turp. Mbase ne u mesuam me gazetare te kalibri Vespa, Mentana, Giordano etj.e keto ne duken si budallenj,fatkeqsia eshte se jane mendje medhenj e nuk mesojne nga gabimet trashanike qe bejne duke filluar nga gjuha e te folurit. 50%shqip, 30%italisht e 20%anglisht. Kjo Eni ti sjell zorret ne fyt.
Gëzim Bektashi
Gëzim Bektashi Giorno fa
Shqipëria në rrënim ,ky do ishte titulli i saktë.
Evanthi Bektashi
Evanthi Bektashi Giorno fa
Jo opozita ne udhekryq por Shqiperia e shkrete.Ky do ishte titulli me i sakte.
AGRON SHABANI
AGRON SHABANI Giorno fa
MENDOI SE SI NJERIU ISHTE I PAGUAR NGA JU SI PROVE PER TE TREGUAR QE VOTAT JANE VJEDHUR
Pinco Pallino
Pinco Pallino 2 giorni fa
rren???
Pinco Pallino
Pinco Pallino 2 giorni fa
flet shum gabim banda nuk ka???
Bledi Bledi
Bledi Bledi 2 giorni fa
Me duket se e ka lënë burrin kjo?
Genci Nastas
Genci Nastas 3 giorni fa
Lol
Nebi Deda
Nebi Deda 3 giorni fa
Ti hila je Fundrrrin llum horr haleja e rilindjes
The Traveller
The Traveller 3 giorni fa
Ju Grida dhe Lulushi Sikurse nesër të ndodhin zgjedhjet do humbni me shumë se tash PS ja do i fitoj 80 mandate Sepse e nënçmoni të gjithë Popullin Shqiptar
The Traveller
The Traveller 3 giorni fa
Çfar depresioni jeton njeriu kur është duke montuar rrenën me vedije
The Traveller
The Traveller 3 giorni fa
Ju duani ta vënoni filimin e Bisedimet për integrimin ne evrop
The Traveller
The Traveller 3 giorni fa
Ju te PD së neser ti beni zgjedhjet do humbni me shumë se 74 mandate do beni ramen me 80 mandate se jeni tu e mashtua gjith popullin Shqiptar.
life live life live
life live life live 3 giorni fa
Nese zgjedhjet jan te vjedhura ateher logjika te shkon z Duma qe ju nuk duhet te jeni ne parlament sepse ju jeni zgjedhur nga vota te vjedhura 😜
Vera Vera
Vera Vera 4 giorni fa
Ik moj se sdi car thua mos je shoqe monikes
Vera Vera
Vera Vera 4 giorni fa
Po car thot basha nuk quhen votimet se do kishin fituar basha do pranonte te votojm prap o mish me dy sy
i cekan
i cekan 4 giorni fa
Eni vasili nderton narrativa falco/fake. Kur thote se lulzim basha nuk ka per ti njohur zgjedhjet, si rrjedhoje i bie qe te PD gjith deputet e parlamentit te ri ti djegin prap mandatet, gje qe nuk esht thëne neper media qe e ata do shkojn ne parlament. Basha esht i izoluar brenda PD-se, dhe ka per te humb! Gezohuni lajmit te mir!
Albin Alteo
Albin Alteo 4 giorni fa
Pse nuk fole kur tu ofruan bandat para votimit o mashtrues e degjeneruar
Vasiliki Qendro
Vasiliki Qendro 4 giorni fa
Me kete mendje qe kini ju kurre nuk do fitoni .Juve nuk u interesin e mira e Shqiperise po vetem interesat tuaja .
Luli Kamberi
Luli Kamberi 4 giorni fa
Un mendoj se ps mund te ndryshoj shqiperine per me mir. Pik. Tani jam nje emigrant me 5 klas shkoll, 😂😂. Ne behar mbledh domate neper ara ne dimer shkund ullinj e kur kam koh te lire punoj ne ndertim, kam letra prej 25 vjetesh, doja nje grua mundesisht politikane e me nja ca miliona euro menjan. Dmth dua ta kem grua per punet e shtepis sepse lodhem ter diten ne pune. Kjo esht politik jo ju aty au iu keni 30 vjet.
iliriacum666
iliriacum666 4 giorni fa
O Shqiptare kudo qe jeni shikoni emisionin e fundit te top story ne top channel dhe do te shihni kush eshte Sali plera dhe LULI haleja
Sam Gjon
Sam Gjon 5 giorni fa
Kolaj ishte me i barrazue votat e famileve si moren parat e termetit me votat ps
Kok Derri
Kok Derri 5 giorni fa
Beteja do te vazhdoj deri ne fitore O Lulush betejen e humbe Po sje mterezi
Kok Derri
Kok Derri 5 giorni fa
Oj Dumba ta hengesha zemren me gjith cic
Isuf Disha
Isuf Disha 5 giorni fa
Çdo gje ka thenë Grida por asnje FAKT. Grida duhet te shkosh tek PERPUTHEN mbi 40 vjeç aty vlen ti.
Armir Begaj
Armir Begaj 5 giorni fa
ikni mo mashtrusa ku ka grupe kriminale ne Rrogozhine. Rrogozhina aq eshte edhe meren vesh te gjitha. apo humbet zgjedhjet ju edhe doni tja hidhni topin me loz ping pong
ilir asanbejlli
ilir asanbejlli 5 giorni fa
kishim nje dhe na u bene dy . Kush eshte ?
simone marku
simone marku 5 giorni fa
Hahaha sa qesharake po ne qar bote jeton kjo prit se do fitosh
Hoxhallari Dionis
Hoxhallari Dionis 5 giorni fa
Zero shance kjo fundrrine orrdinerre 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Spata Quohi
Spata Quohi 5 giorni fa
Femer isterike
Klodian stopani
Klodian stopani 5 giorni fa
Respect per kreshnikun
lavdosh kapuci
lavdosh kapuci 5 giorni fa
Ik moj kick.....ne qe votojme socialisten nuk jemi shqiptar
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho 5 giorni fa
Nuk është e vërtetë. Në Kanada sapo humbin zgjedhjet japin dorëheqjen. Nuk ka dinjitet Basha. Është legen i pa shembellt.
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho 5 giorni fa
Grida qelbesira Shoqe e Spiropalit Njësoj jeni
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho 5 giorni fa
Ky hajdut është Basha
ble erti
ble erti 5 giorni fa
yyyyt legene bertet si rrugace
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho 5 giorni fa
Shikoni kush është ky hajdut. Po aq i ndyre sa Rama.
Lefi Sallata
Lefi Sallata 5 giorni fa
Grida me menopause Apo teroide? Idiote
Bel Fjori
Bel Fjori 6 giorni fa
CA. Do. Ai. Basha. Ja. Kemi. Mar. Vesht. Gjemat. E. Tij. QY. NE. 2005.Do.fito.ai.me.brek.ne.per.kemb.ik...
Bel Fjori
Bel Fjori 6 giorni fa
CA. Do. Ai. Basha. Ai. Me. Mir. Te. Mcifet.qy.ne.2005.ka.mashtruar.kujto.se.han.bar.populli.
aimedon
aimedon 6 giorni fa
Kopilesha Duma tha, "nuk eshte e drejte te gjuhet penalltia nga pika e 11-metershit prandaj goli nuk quhet." Femer e neveritshme.
good day
good day 6 giorni fa
Po pisin birin e atij Monstres se Sigurimit te shtetit, ce ftoni? Me ngjethet mishi kur kujtoj ate grua te mjere te : Divorce Albanian Style te ciles ja shkaterroi jeten ai perbindeshi(babai i Hiles).
Mirush Kabashi
Mirush Kabashi 6 giorni fa
Harruam qe ktu jan vetem klyshat e kuq te top hale kanalit ju q r
Kroki
Kroki 6 giorni fa
Grida ndroje Profesionin nuk je per kete Pune
Festim Gjoka
Festim Gjoka 6 giorni fa
Juve nuk ju voton populli me ,ajo nuk eshte PD ,mos beni cdo lloje lloje akuzash nuk ju beson populli me ty dhe hienat sali mediu e tj
Kroki
Kroki 6 giorni fa
Hahahahahaah 40 milion euro per vota i paska bler PS 800.000 Vota, e bukur por budalla
Jony Enns
Jony Enns 6 giorni fa
Ik o grifsha beje na nje gojore rames
Giorgio Nurce
Giorgio Nurce 6 giorni fa
Eskobarit ne kolumbi i than, x ke do shpenzojme per te majt apo per te djatht? Ai tha per te dy Krimi loz lojen e vet ne dy krah dhe lerini denglat se dhe humbuja me dinjitet ka vleren e vet ju ben njerez
Giorgio Nurce
Giorgio Nurce 6 giorni fa
Fatkeqsisht keta nderojne fytyrat Po Jo menyren e te berit politik, 1 Duma pse se bere denancumin ne moment qe je kontatuar nga banda ( aq me teper qe ti je nje ligjvendese)2 Duma pse kur mbaroj votimi ju deklaruat fitorja eshte ne kuti boll te hapen? Si mund te thuash loja seshte e regullt se ne humbem dhe aq me teper te akusosh si frikacak e te shitur shqipetaret se ju nuk fituat
eli eli
eli eli 6 giorni fa
Pse nuk i denoncon bandat kjo po shkon e falet te Luli, madje e cilesoi qe ndenja vetem tre minuta....
Ilias Priftis
Ilias Priftis 6 giorni fa
O grida duma Ti je vetem per të qire Po jo me Një mashkull Po me tre njeheresh se nje Nuk ta del dot ty.
Vasil Qesari
Vasil Qesari 6 giorni fa
- Grida Duma, personazh "elektrik" dhe eksentrik, me debatin e saj histerik e arrogant, tregoi qarte se sa e rrezikeshme do te ishte per Shqiperine, nje fitore katastrofike e Partise Demokratike.
erica hoxha
erica hoxha 6 giorni fa
grida dikur te vodhen votat kesaj rradhe ti vodhen breket dhe fjala ime doli dhe une kam shkruar 1 muaj perpara posht grida duma posht lulzime basha posht sali berisha posht monika kryemadhi
Mirush Kabashi
Mirush Kabashi 6 giorni fa
24cm po deshe komunistet qelbet
Frank Gravano
Frank Gravano 6 giorni fa
Grifsha sa e ndyre duket 🤢🤢🤢🤢
Gentjan Hoxhaj
Gentjan Hoxhaj 6 giorni fa
Rama ki mëshirë, ik🤣🤣🤣
Artin Arti
Artin Arti 6 giorni fa
Grida kujton se ka perpara 5 yllka te kopeshtit nr 5 ...dhe po u tregon perrallat me autor lulin...kush i ha kto o grida...luli esht ne veshtiresi...por se mbron dot as ti as salihanji...nuk e nxirrni dot ju nga balta...harrova dhe kerricin e fahriut...
Pitaqi Marjan
Pitaqi Marjan 6 giorni fa
Respekt E. D. I. R. A. M. A 👍🏼✅ kjo teneqja Grida nuk fletë per paramilitart per mbrojtjen e votesë PD🤮
Gjergj Koka
Gjergj Koka 6 giorni fa
Pirdh pirdh Grida futi dhe nje pordhe kur te dalesh ju jeni engjej te tjeret jo ju te tere jeni hajdute vk
Osman Dedja
Osman Dedja 6 giorni fa
Mos fol në emër të shqiptarve
Bes Bau
Bes Bau 6 giorni fa
PDja me kta Aleat qe kishte dhe me kta Deputet, kurre sdot mundet te fiton dicka.. Duhet te pranohet humbja dhe te meren masa heren tjeter qe mos ndodh e njejta gje..
Kein Raca
Kein Raca 6 giorni fa
Qekan sulur patronazhistet sulm , hajde spiuna hidhuni vidhni shqiperine per interesin tuaj ,shkatrojeni kete vend ,mos harroni se Rama juaj ben politiken e Sorosit qe eshte shkatrimi i shqiperise si nga ana ekonomike ashtu dhe shpopullzimin e shqiperise kjo eshte politika e sorosit.e keqa e shqiperise jemi ne shqiptaret
VasDai
VasDai 6 giorni fa
"Bandat" nuk kane te drejte te votojne ?
VasDai
VasDai 6 giorni fa
Duma thote gjysmen e se vertetes,qe eshte me e keqe se genjeshtra...
Roland Shaipi
Roland Shaipi 6 giorni fa
jo me e pyet pak Griten sa i perket kercenimt ateher i bije dhe partija demokratike kerceni ne Elbasan pse sfitoi. ateher Populli te ndeshkon me vot ate qe kercenon jo ta votoi.
Osman Dedja
Osman Dedja 6 giorni fa
I ke analfabet o deputete
Rolanol Maci
Rolanol Maci 6 giorni fa
Ma gjak ftoht Grida se na plase ekranin
ariana pertena
ariana pertena 6 giorni fa
Vetem Spahiun dhe Hilen mund te degjosh 👏👏👏...ndersa te tjeret skane pire ilacet😩
Nabell Iattura ylia
Nabell Iattura ylia 6 giorni fa
kur them un qe kjo esht gojorsja lulit ... ai qe nuk me beson ja ta ngjoj e kuptohet...
Κώστας Φραγκουλη
Κώστας Φραγκουλη 6 giorni fa
Moj zonje Rama nuk, ka, vrare, juve jeni vrases 97, gerdeci, 21,jeni mashtrus a berisha luli, 21,janari mor karakurve, ti nuk, ishte, minister,
Bes Bau
Bes Bau 6 giorni fa
Per fat te keq mendimi i Zonjes Duma aspak sme bind.. PDja humbi shkaku i LSIs dhe.. Asnje Shqiptar sesht i cmendur qe tja le Pushtetin Metes dhe Monikes.. Dot ishte nje Katastrofe kombetare.. Zonja Duma, me Paramilitar sfitohet pushteti.. Fajtor i humbjes PDs ishte Meta, dhe Gazmend Bardhi..
sokol myrto
sokol myrto 6 giorni fa
Grida me vjen keqe qe je femer nga natyra duhet te ishe e komonikushme dhe edukat te cilat veti nuk I ke. Ti je shume arogante dhe gjithmeno kur shprehesh bertet kjo do te thote qe nuk ke siguri ne vetvete. Dhe gjithmone degjone zerin tende shenje pasigurie. Tregohu me sjedhme se shume arogante.
nastradini max
nastradini max 6 giorni fa
POMPA POMPAAAAAA...
VasDai
VasDai 6 giorni fa
Maradona beri gol me dore,e pa gjithe bota,arbitri e quajti te rregullt,anglezet vazhduan lojen.....
Mirush Kabashi
Mirush Kabashi 6 giorni fa
Po nuk kishte SISTEM VAR tashi kupton
Lefi Sallata
Lefi Sallata 6 giorni fa
Femer egoiste, gojepise, e eger, pa klas, e paedukate
Κώστας Φραγκουλη
Κώστας Φραγκουλη 6 giorni fa
Grida ti je vetem per ne krevat une mundem deri ne 5 here,
VasDai
VasDai 6 giorni fa
Vota nuk blen vetem ajo parti qe fiton....
VasDai
VasDai 6 giorni fa
Duma paska talent per aktore !
Nabell Iattura ylia
Nabell Iattura ylia 6 giorni fa
vk komplet, po me duket programi i grides ... gam gam vetem kjo... vk sja vle kshu zona eni
Giannis Giannis
Giannis Giannis 6 giorni fa
O grida na lodhet ik moj goc na ler rehat se na ka vajt thika deri ne palc ti lulu's hi berisha meta Mona Rama e ke I ne terezi ju thjesht per karrige zieni lereni populli rehat ik se na hapet barkun
Nabell Iattura ylia
Nabell Iattura ylia 6 giorni fa
i vetmi qe flet sakt ne ket panel esht spahiu. sakt dhe drejt dhe te verteten. rrespekte per ket cun tamom
lenci bira
lenci bira 6 giorni fa
Bo bo kjo grida eshte shume e shpifur,e frikeshme duket si hajdute dhe vrasese
Erlind Kamberaj
Erlind Kamberaj 6 giorni fa
Kur ka qen vota e popullit pervec 92 pa u bler sala vetem ateher fitoj?
Nabell Iattura ylia
Nabell Iattura ylia 6 giorni fa
mos e ftoni mo ket griden se na e shpifi.. shum dhe shum e pa degjushme ,,zhurm vetem zhurm
VasDai
VasDai 6 giorni fa
Ne Maqedoni,Bullgari,Rumani,Mal te Zi,Kroaci,Serbi,Bosnje,Kosove,Greqi i vezhgon votimet nga afer ambasadori amerikan perkates ?
Nabell Iattura ylia
Nabell Iattura ylia 6 giorni fa
grida gam gam si nje qen buce... por as nje gje nuk thot konkretisht ose fakt. jopo kjo jo po ajo, jopo ma lagu jo po se lagu... lef si buce
emo elo
emo elo 6 giorni fa
Ik oj shushk nuk jemi budallenj ne te te besojm ty edhe pales tende qe nuk shihni pervecse interesave tuaja Kot e keni nese shkoni me kto mend ja keni siguruar edhe mandatin e tret rames
Shpresa Llave
Shpresa Llave 6 giorni fa
Gjate gjith kohes nuk foli njehere e qete vetem me nervozitet ,ta heqin nga mendja populli nuk e voton kete PD kur
Valbona Dura
Valbona Dura 6 giorni fa
Komplimenti moj zonja Grida per si po diskuton,bravo të qoftë per karakterin tuaj
Elizabeth
Elizabeth 6 giorni fa
Kush e zgjedh deputete ket dumen i duket vetja si kryetare qeverie.
Besnik Uruci
Besnik Uruci 6 giorni fa
Te kishte ardhur kjo ne pushtet do kishte ngrene populli me luge floriri
Giovani Pugliese
Giovani Pugliese 6 giorni fa
Kjo Grida ka nje shprehje ne fytyre si te asaj gruas qe mbasi ke kryer pune me te, ti ke harritur ne orgazem dhe ate e ke lene ne krevat te pa kanaqur.
sotir musaku
sotir musaku 6 giorni fa
A ka filluar PD Babalen 3 per te ardhur ne pushtet
Pllumat Leipzig
Pllumat Leipzig 6 giorni fa
Grida je nji bythqire femer . nuk keni per te fituar kurr me kte mendje qe keni jeni shum te degjenerum si karaktere .
Riki Rich
Riki Rich 6 giorni fa
O Grida pse bertet apo te ka merzitur Saliani e po e nzjerr aty inatin???
Genadi S
Genadi S 6 giorni fa
Te Lutem mos e fto me kete femer antipatike qe vetem flet edhe flet edhe flet dhe sthote ASGJE.....ta prishi fare emisionin sot
Ponja Fier
Ponja Fier 6 giorni fa
Fajin e ka populli qe su votoj
A G
A G 6 giorni fa
Pse bërtet kjo mo a mundet kjo femër e digjenerume me fol normal.
Andrea Titish
Andrea Titish 6 giorni fa
GERMO TARe seqenin engorrllur dogjesh
Castriot1
Castriot1 6 giorni fa
Grida Duma Diva
Anna Tatangelo - Serenata (Official Video)
2:23
Anna Tatangelo
visualizzazioni 131K
LIBERATO - E TE VENG’ A PIGLIÀ
3:57
LIBERATO
visualizzazioni 415K
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Anna Tatangelo - Serenata (Official Video)
2:23
Anna Tatangelo
visualizzazioni 131K
LIBERATO - E TE VENG’ A PIGLIÀ
3:57
LIBERATO
visualizzazioni 415K
MANI MISTERIOSE nella cucina di Space Valley!
11:23
Around the Valley
visualizzazioni 64K
QUANTO ABBIAMO SPESO PER L’UFFICIO FINORA?
23:31
iNoobChannel
visualizzazioni 197K
LOL: Chi ride è fuori | Aftershow
50:48
Amazon Prime Video Italia
visualizzazioni 4,2M