Top Channel/ Rama e nis ditën me pamje nga liqeni, shihni transformimin e një pjese të parkut

  visualizzazioni 3,536

Top Channel Albania

7 giorni fa

Kryeministri, Edi Rama e ka nisur ditën me një video ku shfaqet transformimi i bërë në parkun e Liqenit Artificial në Tiranë.

Në videon e publikuar, në facebook, shihen hapësira të gjelbëruara, kënde sportive dhe rrugica të asfaltuara.
Parku shihet si një mundësi shumë e mirë për banorët e kryeqytetit, por jo vetëm, për të bërë xhiro në natyrë, ose për të ushtruar aktivitet sportiv.
“MIRËMËNGJES
nga parku i liqenit të Tiranës”, shkruan Rama.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdiRama#TopChannel

Commenti
Alson Artisan
Alson Artisan 5 giorni fa
Shikoni ndryshimin e nje parku nderkoh qe te tjeret Jan bër pallate
Daniel marku
Daniel marku 6 giorni fa
Shume mir
Pellazg Lita
Pellazg Lita 6 giorni fa
Ju të topit i keni bërë ndonjë thithje rames sepse shkoni në gjumë me atë dhe zgjoheni bashkë....
Vladimir Dushniku
Vladimir Dushniku 6 giorni fa
Keto pamje shqiptaret duhet t'i shohin,provojne dhe perdorin jo vetem ne nje vend ne Shqiperi ,por prane pallatit apo shtepive te tyre ne cdo qytet,qe ne lagjet periferike te Tiranes,ku banojne shumica e banoreve te kryeqttetit,ne pallate 9-15 kate ku mungojne fare lulishtet,shetitoret,vend pushimet per pensionistet etj,trotuaret dhe ato copa ish lulishtesh jane zene nga babezia e bashkise duke ua dhene kafeneve me qera etj! Kudo jetojne njerez te pa ndare ne kategori,te gjithe paguajne taksa njelloj,por sherbimet i kane marre vetem banoret prane rrugeve kryesore se atje kalojne turistet,ambasadoret etj!
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta 6 giorni fa
Njeri puntore dhe me vizion zoti na ka beku me det nga veriu ne jug me male madheshtore por politikanet jane per veten e tyre
Ana lia
Ana lia 6 giorni fa
Po po ku ka park ne durres ske ku te dalesh llum
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 8, Sezoni 35, 9 Maj 2021
1:58:22
atv Canlı Yayını
atv
visualizzazioni 1
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 90K
Çfare ka ne bodrumet e Kryeministrise
03:02
RTV KLAN
visualizzazioni 108K
Le MIGLIORI CLIP di APRILE 2021 di Dario Moccia
16:25
Easy Candle & Bottle MAGIC! 😱 - #Shorts
0:20
Friday Night Funkin Reacciona a Sus Memes || Parte 6 || UwU
6:26
•Natsuki Chann 26•
visualizzazioni 4,2M
CHI RIDE PERDE CHALLENGE | GIANMARCO ZAGATO
8:41
Gianmarco Zagato
visualizzazioni 140K
TIPI DI PERSONE ALLE MEDIE
8:08
Eleonora Olivieri
visualizzazioni 70K