Breaking | Ngjarjet kryesore të ditës, analiza dhe debate | Top News

  visualizzazioni 5,466

Top Channel Albania

8 giorni fa

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.
Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota.
Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Breaking#TopChannel#TopNews

Commenti
Vlora Vlora
Vlora Vlora 6 giorni fa
O frroku do ngordhesh spiun nuke heqe dore ase tani ne pleqeri
alajthia
alajthia 6 giorni fa
Ca fytyre e degjeneruar ky laviri shikojeni me vëmendje sa i degjeneruar që ësht o cupi o kokra e komunistit o kalbesir e shekullit 20
Big Lyon
Big Lyon 6 giorni fa
Turp i madh akoma ekranet i servirin si opinionist publikut nje ish sigurims vetem kaq mjafton per te treguar çfare llumi e ka mbytur kete vend!
Merita Luzha
Merita Luzha 6 giorni fa
Si thot lefteri ka mar vota haha ja dhan te ardhurit se Durrsaket kan ik te gjith, ka gjet ato dhe knaqet lefteri me votat e njerzve qe skan me hanger 🤷‍♀️🤷‍♀️
Monster Incorporated
Monster Incorporated 6 giorni fa
Mistrec Berati. Osman Gazepi ta rregullon qejfin.
Ervis Hoxha
Ervis Hoxha 6 giorni fa
O frok qelbesira ti je kancer i komonizmin.
good day
good day 6 giorni fa
Pra Frrok bucen ne studio? Ce merrni kete burre te piste?! Kone e Rames.
Miri Mir
Miri Mir 7 giorni fa
Oo Spiun i sigurimit shteti komonist ty asht perta shkerthy familejn o Çup ordineri
Robin Hood
Robin Hood 7 giorni fa
Ah sa mire ja bere ktij Frokut qelbesira se ishte mesu me njerez te urte duke shpif gjate gjithe kohes dhe iku si legen
Du Si
Du Si 7 giorni fa
Falenderoje hajdutin dhe mafiozin Koka.
Alba Kuqi
Alba Kuqi 7 giorni fa
Po tritani sekretari rinise komuniste cuni nexhmijes.
Henry richard
Henry richard 7 giorni fa
KU E GJETET LEFTER MAVRINE 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪
Alba Kuqi
Alba Kuqi 7 giorni fa
Po topi ca theret lefteri spiun gazidedes.
Leo Kacellari
Leo Kacellari 7 giorni fa
Bravo lefter qe e bere spiunin te ikte me vrap
telekomanda 84
telekomanda 84 7 giorni fa
Leftero te fala Nard Ndokes dhe Kujtim Gjuzit, tani pini nga nje kafe me Dulen se u lodhet duke punuar!
Teli Teli
Teli Teli 7 giorni fa
Emisjoni breket e grisme
telekomanda 84
telekomanda 84 7 giorni fa
Ja se i arnon luli, hahahhahahahahah
Its ilirian
Its ilirian 7 giorni fa
Bravo Maliqi se ki pis plak komunist cdo emison efundon tjeret..
telekomanda 84
telekomanda 84 7 giorni fa
te dhjere e di nje Shqiperi e tere kush jane!
ujku ujku
ujku ujku 7 giorni fa
Ca pati cup injoranti qe iku si i dhjere
Sokol doraci
Sokol doraci 7 giorni fa
Bravo lefter
telekomanda 84
telekomanda 84 7 giorni fa
hahahahhahahah
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
2:48
DJUNGLE (feat. Marracash, Taxi B, Paky)
2:41
DJ Tayone - Topic
visualizzazioni 159K
Gënjeshtra shekullore e serbëve. Zbulojeni - Gjurmë Shqiptare
37:45
Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit
50:01
Top Channel Albania
visualizzazioni 1M
Έτερος Εγώ (official full movie)
1:39:46
Sotiris Tsafoulias
visualizzazioni 6M
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
2:48
DJUNGLE (feat. Marracash, Taxi B, Paky)
2:41
DJ Tayone - Topic
visualizzazioni 159K
RKOMI TAXI DRIVER [REACTION]
15:59
ilMasseo
visualizzazioni 147K
Wellerman // Meme(MLB) // GachaLife // Royal AU
0:41
Miracle_ blossom
visualizzazioni 2,5M
Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure
36:57
Viva La Dirt League
visualizzazioni 1,2M
AUTOGOL CARTOON - Mourinho alla Roma
4:34
Gli Autogol
visualizzazioni 718K
No Drama.
1:31
MySwitzerland
visualizzazioni 15M