Abilekaj: I thashë Dumës 3 ditë para zgjedhjeve që PS po blen shume vota, ja çfarë më tha

  visualizzazioni 3,456

Top Channel Albania

8 giorni fa

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Commenti
amantia hs
amantia hs 6 giorni fa
abilekaj o koke lope.
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 6 giorni fa
Argument me te lodhur nuk degjon. Problemin e keni brenda partise dhe nuk po e zgjidhni dot pale doni te zgjidhni hallet e popullit.
Lupo 89
Lupo 89 2 giorni fa
@Arjan Ndoj I zgjidh mo i zgjidh duke ikur ne kurbet, dhe ketu do na vine jevegjit.
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 2 giorni fa
@Lupo 89 Hallet populli i zgjidh vete se po te presim nga keta me mire dal e mbledh kanaqe.
Lupo 89
Lupo 89 2 giorni fa
Hallet e popullit [bagetise] i zgjidhi rama me i pesedhjetshe, prisni 2025 tani.
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar 7 giorni fa
Po je pill samet i mall ti je nuhates i fort
nik daupaj
nik daupaj 5 giorni fa
Je xheloz ti ...mos te te vij inat ky e nuhat si qeni termetin 🤣🤣🤣
Eri Vlore
Eri Vlore 7 giorni fa
Bile lekaj ju i dini te gjitha mer dhe bushukun shukallin e do fitoni oo legen ju e moret ne qaf pd
FINALMENTE BASTA CALCOLI... 6 PUNTI ED È CHAMPIONS!
12:10
Carlo Pellegatti
visualizzazioni 37K
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 89K
FINALMENTE BASTA CALCOLI... 6 PUNTI ED È CHAMPIONS!
12:10
Carlo Pellegatti
visualizzazioni 37K
Totò e Fedèz
1:34
Luca delVaglio
visualizzazioni 45K
Welcome to our official YouTube channel!
0:25
The Duke and Duchess of Cambridge
visualizzazioni 3,3M
MIA NONNA VS TECNOLOGIA - PARODIA - iPantellas
8:49