Pas debatit të fortë me Kreshnik Spahiun, Grida Duma merr në mbrojtje Lulzim Bashën

  visualizzazioni 19,076

Top Channel Albania

8 giorni fa

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Commenti
G D
G D 8 ore fa
Grida je skizofrene,e tmerrshme te jesh ne drejtim
ela ela
ela ela 15 ore fa
Spahiu 👌👌👌👌👍👍👍
Adriatik Mustafaj
Adriatik Mustafaj Giorno fa
Ç eshte kjo karagjyze psykopate ik o hale
Serxho Vlore
Serxho Vlore Giorno fa
Po' ska fai grua pa burr eshte i pelqen luli
Sokol Lloshi
Sokol Lloshi Giorno fa
Partia demokratike eshte nje bordello me boss sali berishen!
beciri28
beciri28 2 giorni fa
basha ik...7x7=42
Adriatik Ishmaku
Adriatik Ishmaku 2 giorni fa
Mos fol me shum kreshnik sepse je shum i sakt; lene kte pise; sepse kjo esht si puna e spiropalit te ps!
Marino Qamili
Marino Qamili 2 giorni fa
Keta edhe pak do kthehen ne parti fashiste i keni pare si flasin me nje gjuh urrejtjeje
lenci bira
lenci bira 2 giorni fa
Kjo eshte nje femer e frikeshme, hajdute dhe shume e rrezikeshme per komunitetin
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj 3 giorni fa
Si e Shikon Kikia Griden...sikur ja ka mgrene Pilafin.
Jimy Cho
Jimy Cho 3 giorni fa
Lulzim Basha hajdut 230 Milion VRASES 4 njerez shitja e detit etjera SPIUN shqupi
vasillaq mile
vasillaq mile 3 giorni fa
Ok gridare.
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI 4 giorni fa
Po pse vërtet kështu kjo? Kush e ka frikë. Imagjinoni gridaren në pushtet. Kjo paska mbaruar. Motër e. MARKUT DHE GJONMARKAJT
Jorgo Kostadini
Jorgo Kostadini 4 giorni fa
Grida : "Hani pini e kendoni ,sa te keni lala gjonin(Lulin )"
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj 4 giorni fa
O SARDHELE KUSH I HA ATO QE ESHTE I ZGHEDHUR ..JA FUTET OLLDASHIT JU..ATE E DI GJITH POPULLI.
Sulejman Arifaj
Sulejman Arifaj 5 giorni fa
Vetëm për telenovela jeni bravo gridare futu në kinematografi sje për politik
xk2 Listed
xk2 Listed 5 giorni fa
Cfare I bo kjo skenave XXX
Sulejman Arifaj
Sulejman Arifaj 5 giorni fa
Kreshnik po i jep lexion gridares❤️👍👌Bravo Zoti Spahiu se kta skan haber nga politika
Gorgo Mici
Gorgo Mici 5 giorni fa
O duma nuk merret pushteti duke qare
Engjellushe Collaku
Engjellushe Collaku 5 giorni fa
Grida, vazhdo ne kte linj se je super. Ne qe kemi ne chep tesen e P D pa asnje dhe asnjeher benefite jemi me Bashen. Kush i kerkon ne kto momente lufte dorheqjen ka pas benefite nga PD . Tani te qerohet nga ne. Edhe njer forca
Johnnie Walker
Johnnie Walker 6 giorni fa
Kur burrin e mbrojnë (vetëm) gratë, nuk ja vlen me u marrë me të.
Jorgo Kostadini
Jorgo Kostadini 6 giorni fa
Grida edhe ne 2025 do humbni Me vjen keq qe po jua them Grida NDRYSHONI
Vilson Shalari
Vilson Shalari 6 giorni fa
Fitoren e radhes ti dhe luli moj grida do e keni kur te qethen vicat
Vilson Shalari
Vilson Shalari 6 giorni fa
Ngele duke humbur moj ndrikulla grida duma.
Jordan Poga
Jordan Poga 6 giorni fa
Po kjo do me na mush menjen ne apo vetes, se me kto muhabete o na konsideron budallenj o na di budallenj
Sander Biba
Sander Biba 6 giorni fa
Pirdh pirdh Gida
Kacurri Linza
Kacurri Linza 6 giorni fa
Keta duan qe te zvedosin VEMENDJEN NGA VJEDHJA E ZGJEDHJET
Kacurri Linza
Kacurri Linza 6 giorni fa
BASHA DUHET TE LUFTOJE PER VOTAT E SHQIPTARE. DERI NE FUND
Renato Resuli
Renato Resuli 6 giorni fa
Mbani bashen se rama mbret do behet. 😅🤦‍♂️
Power Dinami
Power Dinami 6 giorni fa
Shum e inatosur o gida sikur ke nje vit pa bere seks.
Denis u
Denis u 6 giorni fa
Ktu do jemi,Basha duke u çjerrur Zaho ik,Zaho ik
tv beni
tv beni 6 giorni fa
Je shume agresive grida
fanboy fangay
fanboy fangay 6 giorni fa
Gridare Gridare Kantare po ik se ju te PD jeni kret servila qou enver
Hat Ashiku
Hat Ashiku 6 giorni fa
IK. O SPIUNI RAMES. JE ZAGAR
Ansel Ansel
Ansel Ansel 6 giorni fa
Po o grida po 🥱🥱🥱😴
Sebastjano Shurdhi
Sebastjano Shurdhi 6 giorni fa
Gjuh harbute e Grides fytyr e keqe
Murat Shehu
Murat Shehu 6 giorni fa
POSHTE SALI-ILIRI ME SOJ E SOROLLOP O Sali-Ilir, nuk e kuptoni se jane marre te gjitha masat qe ju te dy t’i dorezoheni drejtesie se pavarur më nga ju? Akoma doni t’i shtoni vetes zullume duke perdorur ata qe u besojne akoma dhe qe jane te lidhur me zullumet tuaja qe ju doni t’i perdorni si mish per topet tuaja? Ju te dy e dini shume mire qe “pushtimi” i NATO-s eshte bere per kete qellim, qe te mos ndodhe qe ju me mercenaret tuaj t’i vini flaken shqiperise me shpresen e nje amnistie per te miren e vendit dhe stabilitetit ne ballkan. Behuni burra dhe jepini fund ankthit qe iu ka kapur qe kur parlamenti futi ne rend te dites reformen e re ne drejtesi qe ju vete u detyruat ta aprovonit. Ok?
old castle
old castle 7 giorni fa
Grida spektakolare , shikoni si sheh Eni lepirsja nga krahu i majte se ngeli e gozhduar nga lirshmeria dhe vizioni i fjaleve te Grides (shih videon ne fund) .
old castle
old castle 7 giorni fa
Po ri si mu...i ne shi Kreshnik legeni se ja mblodhi rypin Grida . hahahaha..........
Paolo pali
Paolo pali 7 giorni fa
Ik o bq I Rames 🍆
Paolo pali
Paolo pali 6 giorni fa
@Power Dinami e ke gabim. Ky mut ishte dhe do jete gjithmon.
Power Dinami
Power Dinami 6 giorni fa
Kur ishte me salen ishte i mire ,kush del kundra direkt behet i rames !!!
lepur li
lepur li 7 giorni fa
Mos do ja lupeschi the lulit tani o gridae
lepur li
lepur li 7 giorni fa
Grida baxhella do te fitoj ik o vrases bashke me lulin dhe saliun
Luli Ymeraj
Luli Ymeraj 7 giorni fa
Hahaaaa ik o grida se e dhjeve pd ti dhe shum te tjer si puna jote e fitove kavajen o duma je e dhjer kem e kok
Klid Oo
Klid Oo 7 giorni fa
Sa femer e ulet
rodla Aldor
rodla Aldor 7 giorni fa
Grida italisht domethen " berrtit " tani mendojeni vet
Myrt Mazrreku
Myrt Mazrreku 7 giorni fa
Luli me Fatmir Mediun do fitoj naj burg
zarif bajrami
zarif bajrami 7 giorni fa
RESPEKT DUMA PARTIJA KA STATUTIN A NEBAZAT STATUSIT ASHT EREGISTRUAR PARTIJA
Power Dinami
Power Dinami 6 giorni fa
Meso shqip se nuk shkruhet ashtu se nuk je ne serbi besoj.
Aldo Aldo
Aldo Aldo 7 giorni fa
O zot nuk e di nëse Rama ju ka vjedhur zgjedhjet .po shyqyr që nuk fituat ju paskemi shpëtuar
Suzana Psari
Suzana Psari 7 giorni fa
Ky Kreshniku nuk mori ndonje fele nga Basha eshte ngritur kundra po ti ishe grup me Bashen mo Kreshnik
Flat Earth
Flat Earth 7 giorni fa
Jam demokrat ne binjen time dhe e dua demokracin. Njeriu duhet te jet i hapur, 30 vite i vjellen, i vjellen i vjellen bodh ma me kyt skem te gabuar. Hyre ne fushe luaj qe te bash gol, nerast se nuk dine te bash gol prenu humjen. Sepse kjo ështe fermula e humsit.
Gozilla Aud
Gozilla Aud 7 giorni fa
Larg qoft te bohet grida ministre.vetem po u be ministre seksi se per gjo tjeter kjo te rrun dhe qeth leket e shqipris
Eri Vlore
Eri Vlore 7 giorni fa
Le salinjin e burin per bashen do ndash dhe bashen ate lumadhin
Ilir Sharra
Ilir Sharra 7 giorni fa
Grida te lumte lere salianjin gjej nje theter
Edmond Hoxhaj
Edmond Hoxhaj 7 giorni fa
Po te kruhet , apo e ke kruajtur, me lulin? Haha femer materialiste karieriste..!u
ALBERT XHUVELLI
ALBERT XHUVELLI 7 giorni fa
Grida moj Grida nuk e fitoni dot mandatin e 4 pse sepse nuk fitohet me Mark Markun
Juliana
Juliana 7 giorni fa
Po ça figure perëndimore është Luli moj aman. Po nuk ka pikë inteligjence, nuk ka vizion, është idiot fare. Më vjen keq, por aktualisht PD nuk ka asnjë të hajrit në grupin e saj.
rage mp3
rage mp3 6 giorni fa
Figure e bukur është luli se ke parë si i lyen buzët eflokët hahaaa..
edile ditta
edile ditta 7 giorni fa
grida esht dashnorja lulit vocerr, kte e di gjith shqipria
Durim Xhameta
Durim Xhameta 7 giorni fa
@lepur li nuke te kuptova
lepur li
lepur li 7 giorni fa
Po e ka ndertu Salinianin me lulin gjumashin
Durim Xhameta
Durim Xhameta 7 giorni fa
Hahaha po' luli nuke flente gjum
Michalis Natsis
Michalis Natsis 7 giorni fa
kjo nuk mer vesh nga politika.
The Real Deal
The Real Deal 6 giorni fa
Un besoj se merr kurse ti qe e thua kte nk merr 😂
Flutura Stoja
Flutura Stoja 7 giorni fa
Si nene dhe aq me shume si edukatore cfare mesezhi I jep femijes dhe brezit te ri me kete metode skizofrenie qe komunikoni?
Gilbert Kasnija
Gilbert Kasnija 7 giorni fa
I jep mesazhin qe mos te nenshtrohen e te qihen ne bythe si ty e sorrollopi yt per nje cope buke para sovranit!!
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta 7 giorni fa
Emrin e ke mertuar ne shqip ulerit gridare
Panagiotis Isollari
Panagiotis Isollari 7 giorni fa
Prit thonjte Grida sena vjen dhjer
Endrit Vrapi
Endrit Vrapi 7 giorni fa
Gridare gridare grrgrr grr
Live from Legendland HI
Live from Legendland HI 7 giorni fa
Varja bolet kesaj se eshte qeflije me nerva
black & white
black & white 7 giorni fa
😂😂😂😂😂😂😂😂 Kshu esht kur ja jep salianjit 😂😂😂 Perfundon ne kte kte lloje meseleje
The Real Deal
The Real Deal 6 giorni fa
Ore e km pa shpesh kte mhb me salianjin mund tme iluminoni ju lutem , ca esht nda nga burri kjo?
hey hey
hey hey 7 giorni fa
😂😂😂😂😂😂😂
Ben Cantona
Ben Cantona 7 giorni fa
Grida eshte me terheqese kur eshte e inatosur.
A G
A G 3 giorni fa
E don me dhune
Bigboom Shakaloom
Bigboom Shakaloom 5 giorni fa
Më tepër kur i çonte mesazhet Salianjasit
Ar Ze
Ar Ze 6 giorni fa
Po pra, e kam vene re edhe une qe zakonisht njerezit e bukur duken edhe me te bukur kur zemerohen. Nuk e di pse
Oo Oo
Oo Oo 7 giorni fa
Deri ne korrik cfar do bej basha do te djegi prap mandatet
Oo Oo
Oo Oo 7 giorni fa
E beri ndryshimin dogji mandatin
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 89K
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
visualizzazioni 921K
Easy Candle & Bottle MAGIC! 😱 - #Shorts
0:20
MIO FRATELLO É SCEMO - IL FILM
1:17:42
Mike & Matt
visualizzazioni 107K