Top Channel/ Greqia hapi baret dhe restorantet, shërbimi vetëm në mjediset e jashtme

  visualizzazioni 1,341

Top Channel Albania

8 giorni fa

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#TopChannel

Commenti
Race Highlights | 2021 Spanish Grand Prix
7:01
FORMULA 1
visualizzazioni 3,1M
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
visualizzazioni 1,2M
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
visualizzazioni 983K
Race Highlights | 2021 Spanish Grand Prix
7:01
FORMULA 1
visualizzazioni 3,1M
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
visualizzazioni 1,2M
STORIA DI UNA RAGAZZA GELOSA
3:28
Quello che le donne non dicono
visualizzazioni 65K
LOL: Chi ride è fuori | Aftershow
50:48
Amazon Prime Video Italia
visualizzazioni 4,2M
AUTOGOL CARTOON - Mourinho alla Roma
4:34
Gli Autogol
visualizzazioni 718K
NON MOSTRATE questo video AI VOSTRI GENITORI
19:25
RichardHTT
visualizzazioni 113K