Plasin akuzat,Partia Demokratike shkriu këto dy klube, reagon Andi Lila-Procesi Sportiv, 3 Maj 20212

  visualizzazioni 2,562

Top Channel Albania

8 giorni fa

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ProcesiSportiv#TopChannel

Commenti
Tik Tak
Tik Tak 5 giorni fa
Ik ore andi loze ca vjet tek janina dhe te duket vetja si Ronaldo pika ty
Anna Anushi
Anna Anushi 6 giorni fa
Ngeli duke per propagande ky lila ne cdo dalje televizive vdiq mbas partis demokratike sa e shemtuar 🤮🤮🤮 meru me sport mos u per me politik se je talent nuk te shkon 🤮🤮🤮🤮
telekomanda 84
telekomanda 84 6 giorni fa
Merru me sport o Lila, ehaaa!
Petros Sakka
Petros Sakka 7 giorni fa
ky andi cfar eshte mesi ? iko fshatar i qelbur
E TE VENG' A PIGLIÀ
3:32
LIBERATO - Topic
visualizzazioni 88K
Highlights Fiorentina vs Lazio 2-0 (Vlahovic 2)
3:53
ACF Fiorentina
visualizzazioni 53K
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 8, Sezoni 35, 9 Maj 2021
1:58:22
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
visualizzazioni 90K
E TE VENG' A PIGLIÀ
3:32
LIBERATO - Topic
visualizzazioni 88K
Highlights Fiorentina vs Lazio 2-0 (Vlahovic 2)
3:53
ACF Fiorentina
visualizzazioni 53K
LOL: Chi ride è fuori | Aftershow
50:48
Amazon Prime Video Italia
visualizzazioni 4,2M
EHI EHI EHI BIANCANEVE
0:45
Amarcord Produzioni
visualizzazioni 125K
Le MIGLIORI CLIP di APRILE 2021 di Dario Moccia
16:25
Dérapages - Saison 2 - Episode 17
39:40
BuzzStudios
visualizzazioni 369K
AUTOGOL CARTOON - Mourinho alla Roma
4:34
Gli Autogol
visualizzazioni 718K