Edicioni Informativ, 04 Maj 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

  visualizzazioni 17,416

Top Channel Albania

8 giorni fa

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Commenti
qamil xhamani
qamil xhamani 6 giorni fa
Ato Duan Enver hoxhen
qamil xhamani
qamil xhamani 6 giorni fa
Bravo je njeri I drejt
Michalis Natsis
Michalis Natsis 6 giorni fa
nje rruge i ka ngelur bashesh te njohe zgjedhjet dhe te iki ne shtepi
Vladimir Hoxha
Vladimir Hoxha 6 giorni fa
Luli dil ne plati edhe prap droga njite prap kaseten
agron isufaj
agron isufaj 6 giorni fa
Omu futuni punes se po vdesen per buke ejde stuthjalo
Dritan Semani
Dritan Semani 6 giorni fa
USA+EU -Njohin zgjedhjet. Likja+Berisha(Basha)-JO! Bishti më i rrëndë se sqepari. 🕊🕊🇦🇱💪🏻🇺🇸♥️🇽🇰🤝🇪🇺🕊🕊
Murat Shehu
Murat Shehu 7 giorni fa
POSHTE SALI-ILIRI ME SOJ E SOROLLOP O Sali-Ilir, nuk e kuptoni se jane marre te gjitha masat qe ju te dy t’i dorezoheni drejtesie se pavarur më nga ju? Akoma doni t’i shtoni vetes zullume duke perdorur ata qe u besojne akoma dhe qe jane te lidhur me zullumet tuaja qe ju doni t’i perdorni si mish per topet tuaja? Ju te dy e dini shume mire qe “pushtimi” i NATO-s eshte bere per kete qellim, qe te mos ndodhe qe ju me mercenaret tuaj t’i vini flaken shqiperise me shpresen e nje amnistie per te miren e vendit dhe stabilitetit ne ballkan. Behuni burra dhe jepini fund ankthit qe iu ka kapur qe kur parlamenti futi ne rend te dites reformen e re ne drejtesi qe ju vete u detyruat ta aprovonit. Ok?
Gon Dibrani
Gon Dibrani 7 giorni fa
Ky eshte kurthi i ilir metes se se pranon dhe don greva kjo eshte mendja e ilir metes don 97 prap.se tani iliri huth gurin mcef doren
Hell's kitchen Albania Flori
Hell's kitchen Albania Flori 7 giorni fa
Bravo
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Stranger Things 4 | Undici, stai ascoltando? | Netflix
1:23
Face To Face With Floyd Mayweather
14:07
Logan Paul
visualizzazioni 3,2M
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 8, Sezoni 35, 9 Maj 2021
1:58:22
Drink Up Bean | Funny Episodes | Classic Mr Bean
46:56
Classic Mr Bean
visualizzazioni 35M
Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit
50:01
Top Channel Albania
visualizzazioni 1M
Stranger Things 4 | Undici, stai ascoltando? | Netflix
1:23
Face To Face With Floyd Mayweather
14:07
Logan Paul
visualizzazioni 3,2M
Totò e Fedèz
1:34
Luca delVaglio
visualizzazioni 45K
Tu Teenager contro Tu Bambino / Situazioni Divertenti a Scuola
11:13
Ep.54 Passioni con Elio e Frank Matano - Muschio Selvaggio Podcast
1:15:03
Wellerman // Meme(MLB) // GachaLife // Royal AU
0:41
Miracle_ blossom
visualizzazioni 2,5M