Partizani merr kreun e kampionatit, ja shanset për kampion - Procesi Sportiv, 3 Maj 20212

  visualizzazioni 3,721

Top Channel Albania

7 giorni fa

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ProcesiSportiv#TopChannel

Commenti
Adrian Balla
Adrian Balla 5 giorni fa
Andi lila nje demagog I degjeneruar djal I keq shoku I kriminelit berisha basha e keni ftuzr aty ai esht maskara nga mori vesh ky nga politika
Tomas Shtjefni
Tomas Shtjefni 5 giorni fa
Rregulloni vitin 2021 se na keni quar ne boten e pertejshme
Leone Le
Leone Le 6 giorni fa
Njeri pa nivel,njeri që qenka me trurin fushë pa asnjë rrudhë,njeri pa pikën e llogjikës dhe të arsyetimit si ky tip loçja Andi Lila,smë paskan zënë sytë. Qënka kokra e injorantit. Çfar diskretitimi i bëri Z.Jemini dhe me dy fjali e la si m...💩🌧️ në shi. Ngeli si memec dhe sbëri as gëk dhe as mëk. Qënke neveri e gjallë o Lila🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎👎
Niko FR
Niko FR 6 giorni fa
gjithmon injorantet i japin gojes shum e kot, ata nuk e kuptojn sa te neveritshem jan per shikuesit. Rrespekte per Redi Jupin dhe Erion Bogdanin qe mbajn nivel e edukat qytetarie, jo si servili injorant Andi Lila qe qesh kot si budallai ne studiot sportive.
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 7 giorni fa
Pajtohem me Redi Jupin pothuajse 99% te rasteve. Eshte nje teolog i futbollit. Cdo mendim ka sens dhe e shikon futbollin ne nje prizem te pergjithshem. Nuk flet thashetheme ose jep parashikime. Jep mendimin e detajuar duke studiuar rastin dhe duke dhene nje zgjidhje. Eshte kenaqesi ta degjosh.
Brilant Golemi
Brilant Golemi 5 giorni fa
duhet te jete trajner i kombetares
Arjan Ndoj
Arjan Ndoj 6 giorni fa
@Psycho Ghoul Profesor Perparimi eshte personalitet i vecant. Eshte kenaqesi ta degjosh. Nje nder te paktat mendje te ndritura ne Shqiperi.
Psycho Ghoul
Psycho Ghoul 6 giorni fa
Shume e vertete Redi Jupi ,Gezimi dhe sidomos profesor Perparim Kabo jane njerezit me me vlera ne ate studio
Bled Myftari
Bled Myftari 7 giorni fa
Manush un me qef du ta mor demat e kuq po duka e ka ne dor o teuta o vllaznia e mer
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
DJUNGLE (feat. Marracash, Taxi B, Paky)
2:41
DJ Tayone - Topic
visualizzazioni 159K
A CASA di DAVIDE CALABRIA
42:56
CRONACHE DI SPOGLIATOIO
visualizzazioni 141K
Tedua - Don't Panic #ItalDrill
9:47
Tedua Tedua
visualizzazioni 1,7M
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Seriali "Vendlindja Ime" Episodi 91
30:35
DJUNGLE (feat. Marracash, Taxi B, Paky)
2:41
DJ Tayone - Topic
visualizzazioni 159K
A CASA di DAVIDE CALABRIA
42:56
CRONACHE DI SPOGLIATOIO
visualizzazioni 141K
Tedua - Don't Panic #ItalDrill
9:47
Tedua Tedua
visualizzazioni 1,7M
LOL: Chi ride è fuori | Aftershow
50:48
Amazon Prime Video Italia
visualizzazioni 4,2M
CHI RIDE PERDE CHALLENGE | GIANMARCO ZAGATO
8:41
Gianmarco Zagato
visualizzazioni 140K
QUANTO ABBIAMO SPESO PER L’UFFICIO FINORA?
23:31
iNoobChannel
visualizzazioni 197K