Commenti
ela ela
ela ela 16 ore fa
Spahiu 👌👌👌👌👍👍👍
Artan Sherri
Artan Sherri 16 ore fa
I lumte Alfred Cakos sepse gjithmone i pergatitun (mund ta keahasoj si nji liber me mijra faqe , interesant per tu nigju qe edhe me injorantin e ban me reflektu) Bukuroshja e fjetur le te rrije se ndryshon pak atmosferen e emisionit ndersa Manos duhet te perkrheje nga greqishja kur te jete momenti.
alessiado alessiado
alessiado alessiado 16 ore fa
Argjira cesht ky votim????????? kur keshtu mund te votohet ne baz te shoqeris qe kan vajzat me njera tjt.. Nqs qellon nje vajz me pak introverte dhe nuk ze shum shoqe. Cfare behet fati varet nga vajzat e tjera.... Sesht menyr e mire.
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
babe bire djali rreh babain degjone kete te portogallia humorin i shkelqyer artista aktora njishe jane keta
Mitro Dedi
Mitro Dedi 16 ore fa
Mos gjykoni pa ditur cfare behet aty ,,,shum nuk flasin se humbin interesat e tyre ,,ledjana e tha shum qart edhe pse ne menyre te gabuar se ishte e nevrikosur dhe nuk e priste nje reagim te till nga bora,,,ato duhet te kishin dal me koh te njiheshin jasht ,,por dhe nga mevlani jam zhgenjyer dhe pse kam respekt ,,un dyshoj te ai Jo te ledjana ,,,a nuk po kuptoni sara u deklarua ,,,aristela dhe ola gjithashtu po deklarohen a nuk po ju duket e cuditshme ,,,nuk jam kunder skenareve por te jen me kuptim jo per interes
Mitsos Mitsi
Mitsos Mitsi 16 ore fa
Krimet e komunizmit dhe sali berishes ndoshta
Renato Dalipaj
Renato Dalipaj 16 ore fa
Kur kthen kishat ne xhami i vjen mir keti tani del dhe nxit luft
Joy Sena
Joy Sena 16 ore fa
Nuk ka rendesi pse nuk u deklaruan Melisa dhe Andi ne perputhen rendesi ka qe jane bashke dhe duhen dhe shkojne shume bashke! Vetem dashuri paçi ne jeten tuaj! Urrejtja ska vend te ju, Shqipja le te derdellise cte doje kryesorja ju duheni ❤️❤️
Rexhep Shabani
Rexhep Shabani 16 ore fa
Bravo ju jeni tman shqiptar 😂😂😂😂
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj 16 ore fa
Ky eshte ber si psikopat dhe ne perditshmeri mblidh mendjen rezart se ke ik fare.
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
😄😄😄😄😄😅😅😅😅😆😆😆😆😆😆
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
hekurani ka gjetur nuse te portogallia 😅😆😅😆😅
Rudina Gjetaj
Rudina Gjetaj 16 ore fa
Po crikthim kerkoni ju tani qe per pak mbyllet viti akademik, mos u merrni me kte gje shpresoni te nisi i rregullt ne tetor i rregullte.
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
doktori madhe eshte humorin ti si pipero eshte ky doktori
Juli Julian
Juli Julian 16 ore fa
Britania shqyhet per hajdut me te mdhejn ne bot te floririt. Jante pa bes dhe shfrytzojne percarjet sherbimetbsekrete nga 500 vjet.
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
muli dhimo eri te perputhen thithen te portogallia te forte jane
Elton Daily
Elton Daily 16 ore fa
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Elton Daily
Elton Daily 16 ore fa
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Cool Vlog
Cool Vlog 16 ore fa
Arm biologjike kunder indise
Elton Daily
Elton Daily 16 ore fa
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
the dark knight rises
the dark knight rises 16 ore fa
te gjithe ne burg.....respekt
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
kater leberi ne luften vitin 1920 kapedanin
Luli Osmani
Luli Osmani 16 ore fa
Te gjitha me bluza deri poshte brekeve
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
melamini beratin kapo kapllani hekuran hekurishtja te forte jane te shkelqyer humorin tyre 💪💪💪💪💪👈👉👈👉👈
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 16 ore fa
dy polica me te mire qe kene portogallin gjikande shefe kola shefe mirin te medhenje humorista aktora artista te shkelqyer makina shefe kola policis 🚔🚔
Eldi Zumeri
Eldi Zumeri 16 ore fa
Eriola me ket veshje katastrof, i duket vetja kishe bukur po duket, nuk shikon kësi shemtirash kund vetem ne Shqiperi dhe Kosov qe dalin kshtu para ekranit me ksi veshje👎🤮
Anxhela Xhako
Anxhela Xhako 16 ore fa
Ky Armandua mos eshte futur gabimisht aty 🤨🤨
Suela Alda
Suela Alda 16 ore fa
Ana bravo zemer per gjestin human God bless you
Shkelqim Kryeziu
Shkelqim Kryeziu 16 ore fa
N maldive e kemi Taynen 😂
Joy Sena
Joy Sena 16 ore fa
Shqipen dergojeni ne psikiatri se eshte verbuar nga xhelozia, nga mllefi kur i sheh te tjeret te dashuruar! Kjo eshte si Sindi veshtire te gjejne burre
Esma Hodo
Esma Hodo 16 ore fa
Edhe sezonin e 1 ishte
Gostivar Gv
Gostivar Gv 16 ore fa
Shifnja Andin si i ben syt nga kamera kur filmon Melisen
Esma Hodo
Esma Hodo 16 ore fa
Sa me pelqen ky zeri qe ben shaka
Bukurie Muca
Bukurie Muca 16 ore fa
O Mevlan po pse po' mundohesh tja hedhesh fajin po ti je aty me shum per fame po Tani pse nuk del nga aty sepse ke filluar te nxjerresh gjera personale pra dhe ty po te pelqen te rrish aty
Monika Hoxhaj
Monika Hoxhaj 16 ore fa
lediana dh mevlani do kishte dal me perpara jo te harrinte ne ketevmenyre sa te ndahen do ti kishit nxjer me pre para po e mer ne hetuesi po te dalin dhe te vazhdojn jasht apo 8 mbani pre audienc dhe mevlani mos te rri kot po te flas po eshte burr se nga lediana harriti aty se do kish dal ma koh po lekundet si dega e fikut bravo lediana
Alvin Sharra
Alvin Sharra 16 ore fa
🤣🤣
United Kindom
United Kindom 16 ore fa
Franca per kërmidha e per naj got verë esht ose me ndrru grat me bo 4 tshe jan kruhen me anglezt
the dark knight rises
the dark knight rises 16 ore fa
ky pithrobsh do burg perjete
moderator
moderator 16 ore fa
2021
Ergys Zoto
Ergys Zoto 16 ore fa
kan qënë të gjithë arvanitasit ata qe ju kan suportuar ne ate kohë
deni lenci
deni lenci 16 ore fa
denajda si emri im ishte shum e mir 😘🥰🌺
Shllaku Brigjilda
Shllaku Brigjilda 16 ore fa
U zgidh dosa si vjen turp kan gjet kyt t shkreten po nrm se vajza e ndershme nuk vlen vlej horet n dit e sodit
Andi Ng
Andi Ng 16 ore fa
Me duket e pa besueshme 1.kane perdorur rusine si mbeshtetje fetare 2.greku arvanitasve,shumicen prej tyre u dhane toka-shpi etj per mohim te se vertetes 3.pothuajse ne ter greqine po te veme re mbiemrat e tyre,emrat e qyteteve-fshatrave-zonave kane kuptim shqiptare ose jane ne shqip Pervec zonave te kufirit Parga,igumenica,janina,konica,follorina Jane dhe zonat e volos,larisa,lamia,thives,kardhices,trikallas,agrinjos,7 ishujt,athina veriore-lindore,peloponezi Por dhe salamina,egina,andro,poro etj
Ebola Extra
Ebola Extra 16 ore fa
Shqipria vend mafiash! Kjo ka qen Helmim per tja grabit pasurine! E mbani mend kur i Vrau aj krimineli turistet Nga Czech Republic. Nuk ka asgje ne Shqipri, vetem vrasje, hajni, korrupcion, mafia, etj... Me i sigurt je ne Afghanistan se sa ne Shqipri!
lhanelli
lhanelli 16 ore fa
O Shqipe aman ! Si nuk e kuptove njehere po luan rolin e te zgjuares kot. Nuk po te thote njeri te mbash fasade, mos te jesh vetja (vetem keto 2 gjera di te thuash). Problemi nuk qendron ketu. Problemi qendron se vetja jote nuk eshte ne rregull. Pjekuria per moshen qe ke 0. Edukata 0. Respekti 0. Ironia 100. Arroganca 100. Negativiteti 100. Ben si histerike. Dhe per kete nuk ta ka fajin as Tea as Andi as Melisa. Te kemi pare dhe ne emision, ne puntatat e para apo si mban mend ato? Ben si "psikopate"! (Psikopate mos e merr personale se e kam vene ne thonjza si ajo 🐄 qe I ke vene dikur Teas) Para se te vesh gishtin diku shko rregullo veten tende e dashur.
Best Anime
Best Anime 16 ore fa
Dilni jav per jav vetem ju shf tek portokallia
Selim GASHI
Selim GASHI 16 ore fa
Cako, je shume i saket deshen apo s'deshen qe t'i pranojne fjalet e Juaja!
ᴇʀᴡɪɴ ǫᴇɴᴀᴊ
ᴇʀᴡɪɴ ǫᴇɴᴀᴊ 16 ore fa
Po Bledi Manaj po edhe , Kjo Ina gjithashtu!
Endrit Hoxhaj
Endrit Hoxhaj 16 ore fa
Kur ben ti moj shtrig femer si e veshtir se meriton ate djal te denoft zoti sa te kesh jeten tende ben si e squat ti je jne derr llacke lop m,,,,,,,,ti ijnorante femer
Aishe Baci
Aishe Baci 16 ore fa
😂😂😂😂😂
veterano 40
veterano 40 16 ore fa
kosovo i albanija su srbija..uskoro
Muça 666
Muça 666 16 ore fa
😂😂😂😂 O DIK🤣🤣🤣
five stars
five stars 16 ore fa
Kanë 2 qen dhe Andi 4, E melisa kudër
Avďýĺ
Avďýĺ 16 ore fa
kqyre qysh e lun kryt kur thot qe si ka tbleme klikimet dmth qe po rren 100%
Mondi Mimoza
Mondi Mimoza 16 ore fa
Mevlan je nje djal i shkelqyer te uroj gjith lumturin e botes sepse e meriton vertet 👑💎
Liman Hoxha
Liman Hoxha 17 ore fa
Ku e blen drogen ky bledi m
John Leonin
John Leonin 17 ore fa
ishalla del sindi edhe s vjen ma nuk durohet ma aty tu bertit. edhe aristela ishalla del .prune naj konkurent t ri aman
Γαρύφαλλα Παρασυρη
Γαρύφαλλα Παρασυρη 17 ore fa
E hap gojen si kuceder msuesja
Rinor Hoxha
Rinor Hoxha 17 ore fa
SHIKO POSHTE PLEASE I LOVE YOU . ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
besnike subashi
besnike subashi 17 ore fa
Shume bukur dhe ze te vecante e kendonte e gjithe rina ne ate kohe
Dandi Setiawan
Dandi Setiawan 17 ore fa
3:30 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ itpost.info/dev/anKfq62aqpuZl4s/video 》》 iPhone Giveaway 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1620631329
Leda Gabri
Leda Gabri 17 ore fa
Do e ndjek vetem per te foluren paster e korrekte te gjuhes Shqipe Te djalit qe komenton emisionin 👌
Bruno Gjokaj
Bruno Gjokaj 17 ore fa
llana e ka burrin e bukur 🤣🤣🤣
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj 17 ore fa
Po cfar prockollit ky lloj injorati . Po pse e therisni ne emisjon . Ky shikon hendra dhe del e llomotit pa pushim . Po pati mundesi mos e therisni se na i keni bere gangren kete emisjon.
Xhuljano Narkaj
Xhuljano Narkaj 17 ore fa
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱👇
Bekim Dermaku
Bekim Dermaku 17 ore fa
Mevlan djal perfekt si dhe lediana ne krah
Almir Tozaj
Almir Tozaj 17 ore fa
Kur shikoj to story m duke sikur shikoj Tarantinon
Ronaldo kuka
Ronaldo kuka 17 ore fa
Kristo esht cun kampjon! Urime bro❤
taulant kovaci
taulant kovaci 17 ore fa
💪💪💪💪💪👏👏👏👏👏👏👏👏👏
sweet gissele tuqi
sweet gissele tuqi 17 ore fa
Hahahhahahahha 😘
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli 17 ore fa
Respektin me te madh nga ana ime Zotri i nderuar, njerzt si ju me bejn krenar qe jam Shqiptar, te lumt ty dhe gjith atyre si ju,vepra dhe puna juaj esht heroike, me mundin e juaj arrini sa do pak, komunitet ne Amerik me shpetu nga Asimilimi, bravo zotri jet te gjat dhe siksese te metejme ne ruajtjen e identitetit kombtar.
Lili berisha
Lili berisha 17 ore fa
Ehh sot na vjen ni evrop na mson qysh ndertohet ni ushtri se kena shkatrru gjdo gje me doren ton
A and M Yzeiraj
A and M Yzeiraj 17 ore fa
Ka lezet Varibopi
Nev iljazi
Nev iljazi 17 ore fa
Pjesa me e bukur
Erges Pashaj
Erges Pashaj 17 ore fa
o ua qr me gjith k..... po mir keto po keta djem ku ven ore i mart e mir
Nadia Fezullau
Nadia Fezullau 17 ore fa
Suksese zemer te ruajt Zoti nga i ligu se je si drit😍😗😍
Elvis Grigor
Elvis Grigor 17 ore fa
o vlla ne jemi i vetmi popull ne bot qe dhe emrat i duam te huaja keshtu ne shtremberojm gjuhen shqipe prandaj sna respekton asnhe vend ne bote
KingAL
KingAL 17 ore fa
playback e lodhura
five stars
five stars 17 ore fa
Kjo është Parisi, 🥴 po PERIS të kam thënë 100 her😯😄
Ledion Geci
Ledion Geci 17 ore fa
Hajde edhe ni rren tjeter sod osht 10t maj